Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit játszodjak egy 9 hónapos...

Mit játszodjak egy 9 hónapos am. Staffordal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret játszani, a cicáckra kulonosen be van akadva. Szoktunk apportolni, gumira ugráltatom, botokkal tanítom, kézre, húzós játékokat....de nagyon hamar megunja, ha a gumit is nem éri el, egy darabig próbálkozik, és annyi.Mit tudnák még vele játszodni?

2011. dec. 19. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az én kutyám nagyon szeret pl: focizni. rongyozni(egy rongyot rákötök egy kötélre és húzgálom előtte én mikor elkapja rázza rohangál vele mikor megunta odahozza és megint elkezdem előtte huzgálni és kezdődik előről)
2011. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja és még próbálj meg vele bújocskázni valaki megfogja és elbújsz szolsz neki ha meg talál meg dicséred az enyim ezt is nagyon élvezi
2011. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy jó tanács 9 honaposan még ne gumiztasd,sőt ne logjon a kuya,majd másfél éves korátol csinálja ezeket mert még nem feljett ki és könnyen baleset lehet belőle. Én egy kötelet ami kb 1 m-es összekötöttem van rajta 2 csomo és avval játszik huzza huzza néha negedm de csak ovatosan ilyen kis korban még.
2011. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszike, rongyost mink is szoktunk, meg bunyózni is szoktunk, negykézláb megyek felé mint egy kutya, és megtámadom...azt imádja. Bújócskázni vagy 2x csináltuk, megtalált, csak azt naon hamar megunja...de naon szépen koszike a választ.
2011. dec. 19. 18:43
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem lóg még, csak ugrál érte, nemkapja be a szájába, ez egy kicsit idegesít is, hogy nem harap erosen, de az jó lesz nem???
2011. dec. 19. 18:46
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
dugj el egy kis juti falatot vhova és keresse persze mutassd neki eleinte mint is kéne csinálni , idővel megtaníthatód ha meg van a jutifalat üljön le ,nálunk mint kutya imádja még mindig nem unták meg.. egy kicsit agyban is lefáradnak , a kutyák imádnak feladatokat megcsinálni nekik ez játék :)
2011. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*mint kutya= mind két kutya
2011. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Taníthatnád trükkökre is
2011. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szoktam, de hamar megun mindent, az jo lenne, ha mar raharapna a kotelre, mert fel tudnam neki akasztani, had nyuzza, egy kicsit.....
2011. dec. 21. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj már mit nem értesz azon h egy 9 hónapos kutyát ne logasss????Nem tesz jót a csigolyáinak . Kérlek ne kinozd.
2011. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!