Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rendeltem még múlt héten kutyatápot a dogshop.hu oldalról és most nagyon mérges vagyok, bár ha jól gondolom nem az oldal hibája, hanem a szállítóké, de jól kitoltak velem. Tehát a rendelés után kaptam egy e-mailt, hogy a mai napon 8 és 18 óra között szállítja ki a futárcég. Hát gondoltam nagyszerű, akkor vehetek ki egy szabadnapot, mert ugyebár elérni nem lehet őket. Ma itthon ültem egész nap, még a boltba sem mertem elmenni, nehogy pont akkor jöjjenek. 17 órakor már hívtam a céget, hogy mi a helyzet és nagy nehezen felvette valaki, aki közölte, hogy ő nem tudja megmondani hogy a futár éppen hol jár és a számát nem adhatja ki. Most már elmúlt 19 óra, persze többször nem vették fel a telefont 18 után pedig közölte a hangposta, hogy 8 és 18 között lehet hívni őket. Hát komolyan azt hittem felrobbanok. Oké, én elhiszem, hogy karácsony előtt több a munka nekik is, de nekem sem volt egyszerű kivennem pont most a szabadnapot és többet nem tudok. Még csak fel sem hívtak! Na ilyenkor mi van? Gondolom holnap majd amikor úgy gondolják méltóztatnak kihozni a csomagot és mivel nem lesz itthon senki, majd visszaküldik a feladónak, esetleg megejtenek egy hívást nagy csodálkozva, hogy hogy lehet az, hogy nincs itthon senki! A pénzt már kifizettem, elérni nem tudok senkit. Na most mondjátok meg, hogy mit csináljak?

Annyi szerencse van a szerencsétlenségben, hogy még nincs nálam a kutyus, úgyhogy éhezni nem fog...na de ez akkor is felháborító szerintem.


2011. dec. 20. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress egy szomszédot, kérd meg, hogy vegye át.
2011. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy megoldás lenne, de panelban lakunk és az emeletünkön senki sincs itthon nap közben. Szóval ez sem kivitelezhető. Esetleg ha még holnap reggel valami csoda folytán sikerülne elérnem őket, akkor meg lehetne beszélni az alattunk lakók közül valakivel, hogy átvegye, bár furcsa lenne, mert senkit sem ismerünk.:)
2011. dec. 20. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Melyik futárszolgálat ez?

Én amúgy a munkahelyemre szoktam rendelni, épp ma jött meg egy 15 kg-os táp :)


Én eddig csak olyan oldallal találkoztam, ahol napra pontosan megmondták mindig, hogy mikor jön a futár és jött is.

Majd írd meg, hogy mi lett a vége...


Nem túl bíztató a dolog amúgy, a dogshop-ból akarok rendelni Red Dingo bilétát a kutyusomnak..

2011. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egy másik honlappal jártam így, hogy ki van írva este 6-ig vagy7-ig kiszállítanak, rendelésbe is beírtam, hogy 5 után jöjjenek. A kiszállítás napján meg délelőtt keres minket a futár, hogy itt van, mondjuk neki, dolgozunk/suliban vagyunk, csak délután jó. Erre ő meg,hogy ő nem ér rá délután, ő csak reggel vagy délelőtt hozza ki. Mondanom sem kell lemondtuk, többet nem is rendelünk onnan. Kíváncsi lennék azért a futárcég főnöke tud-e arról, hogy mit művel az alkalmazottja, a webcég üzemeltetője meg tutira végképp nem tudja, hogy a futár cég hibájából veszíti el a vásárlóit.
2011. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez a DPD Hungária Kft. Hát én is kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle!:)


Igazából nem akarom most az oldalt szapulni, mert lehet, hogy tényleg nem volt még ilyen náluk, de nem túl jó első benyomás ez nekem.


Az a baj, hogy én nem tudom a munkahelyre sem rendelni, mert tömegközlekedek és érdekes lenne az 55 kilómmal végigvonszolni a városon a 20 kilós tápot!:D Párom szívesen segítene, de az ő ideje meg abszolút kiszámíthatatlan.

2011. dec. 20. 19:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik nem egyedi eset az enyém!:) Nekem is eszembe jutott, hogy vajon a cég tudja-e, hogy a kiszállítók miatt hány megrendelőt buktak már el? Mindenesetre, ha nem jól sülne el a dolog, akkor megpróbálkozom a honlapon található számmal, hátha legalább a pénzt visszakapom.:)
2011. dec. 20. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:

A www.webkutya.hu és a www.vakkanto.hu a GLS-sel szállít és mindig akkor jönnek, amikor írják, még csomagszámot is kapok időben, érdeklődni is lehet, stb.


Csak ajánlani tudom őket :)

2011. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, a GLS már hozzám is szállított, szerintem pont a webkutyáról rendeltem, én is elégedett voltam. Pont ezért nem is jutott eszembe, hogy így járhatok!:S Na de ebből is tanultam!:)
2011. dec. 20. 19:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolkodtam közben...


Szerintem a futàrral lehetett a gond. Dpd màr szàllított nekem jò pàrszor. Akkor nem volt gond. Sőt volt, hogy ùgy alakult, hogy nem voltam a megadott helyen, felhívtak és megbeszéltem a futárral, hogy vigye màshova...

2011. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne, de ha ma sem hívott fel az nem jelent túl jót.:) Majd holnap meglátjuk, hogy mi lesz, most már le is higgadtam, csak ki kellett írni magamból!:)
2011. dec. 20. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!