Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőmhőz milyen fajta illik?

A barátnőmhőz milyen fajta illik?

Figyelt kérdés
kicsi vagy középtermetű könnyen kezelhető és gyerekszerető legyen.
2011. dec. 23. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De hát Bumeráng is kölyök!:)


Na... de akkor kicsipegettem az elvárásoknak megfelelő noésokat...


[link]


[link]


[link]


[link]

(nekem ugyanilyen volt viselkedésre az egyik menhelyim, ő a legkezelhetőbb, legtanulékonyabb, legragaszkodóbb a 4 kutyámból.)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

őt azért szúrom be, hátha kap Tőletek egy esélyt...



Csak a 17. oldalig válogattam a kutyák közül, tehát még bőven van kölyök...

Sajnos kölykökből is van bőven...


De ha ennyire retrievert szeretne, miért nem néz körül a fajtamentőknél?...:)

2011. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Halasz Harang nekem nagyon tetszik nekem.Utolsó kuyta vicces többi kutya se piskóta azért cukiságban.
2011. dec. 23. 18:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik kis vagy közepes termetű kutya megfelel az elvárásainak, ha jól neveli. A könnyen kezelhetőség meg nem egy általános fogalom, a gazda hozzáértését ismerve van értelme erről beszélni, de általánosságban nem igazán. Van, aki egy vérszomjas kaukázusit is könnyen kezel, más meg elrontja a csivaváját is. Válasszátok akármelyik társasági kutyát, olvassatok rengeteget a kutyázásról, nevelésről, falkavezérségről, és nem lesz gáz.
2011. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszolók.Előző azt fogjuk tenni nagyon.
2011. dec. 23. 18:57
 15/16 A kérdező kommentje:
Szundi és Harang talán jó lesz a barátnőmnek.Nem tudom nem jutot fajtamentők,az eszünkbe.Fajtamentőknél is örökbefogadáshoz 18 év kell felnőtt szülő.
2011. dec. 23. 19:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát normális tenyésztő sem ad el gyerekeknek kutyát, se menhely, se fajtamentés. Egyébként nem is szabad, amíg nem a maga ura a barátnőd, meg nincs saját keresete, amiből eltarthatja, elláthatja a kutyát, megveheti a cuccait, beadathatja neki a drága kölyökkori oltásokat, vagy betegség esetén kifizetheti az akár több tízezerre rúgó állatorvosi költségeket, addig igenis legyen ott a kedves szülő, hogy mindezt bevállalja.
2011. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!