Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindjárt megőrülök! Szerintete...

Mindjárt megőrülök! Szerintetek van ilyen fajta? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Annyira , de annyira fel pörgettem magam ...

Itt gyakorin is van olyan kérdés : "Mivel etessem a mini yorkimat?" És ehhez hasonlóak.

Annyira bírom , amikor azt írja :

" Jajj , az én yorkikám , mini , és kész , nincs törzskönyve de a tenyésztő azt mondta , hogy vigyem el mert mini."

Nem lehet az ilyen embereket valahogy észhez téríteni?

Szerintem nincsen mini. A standart szerinti súly az igazi.

Miért nem fogják föl a "mini" yorkisok , hogy a kutyájuk nem yorkie hanem valami hamisított állatka? ( különben nincs bajom a kutyákkal , sem a yorkiekkal , se semmilyen fajtával sem , csak nem bírom az ilyen embereket )


2011. dec. 26. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ostobák, ez ellen nem lehet mit tenni.
2011. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogják föl, mert a "mini yorkie" tulajok agykapacitása kb. megegyezik a háziállatukéval...
2011. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De valahogy mindig kiakadok az ilyen "Mini" agyú embereken.
2011. dec. 26. 18:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne akadj ki, hanem mondd azt: Persze! Mini! Mint a te agyad! és kész
2011. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! Eddig mindenkinek jár a zöld kéz :)

További válaszokat is várok!

2011. dec. 26. 18:23
 6/13 Akiteki ***** válasza:
85%
Mire válaszoljunk még? Ezerszer megírtuk, hogy nincs ilyen. Van egy standard és annyi. Ami annál kisebb vagy nagyobb, az nem yorkshire terrier. Amíg van lószar, van légy is. Ha megveszi valaki, magára vessen. Ráadásul nem kevésért adják a hibás kutyákat.
2011. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak :

Csak azért írtam ki , hogy megértsem az ilyen mini embereket :D

2011. dec. 26. 18:27
 8/13 Akiteki ***** válasza:
Meg akarod érteni a butaságot? Esélytelen:)))
2011. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ő hát igen. :D

Várom egy mini yorkie tartónak a válaszát is :D

Hátha , belelátok a mini fejébe.

2011. dec. 26. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos, amíg van rá igény, addig lesz "termék" is.

Vagyis, amíg a "minisek" igénylik a torzszülött kutyát, addig sajnos a szaporítók mindent el fognak követni hogy legyen ilyen szerencsétlen jószág. (Gondolom, kis korban nem hagyják annyit szopni, később enni + genetikai rendellenességek is állnak a háttérben)

2011. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!