Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Miért csinálja...

Mit csináljak? Miért csinálja ezt? :S

Figyelt kérdés

Miután a kutyámmal reggel hazaérünk a sétából, hozok neki friss vizet és kaját is. Mire délután mennék vele sétálni mindig ki van borítva. Szerintem már azután kiborítja, hogy hozok, de mikor öntöm neki, akkor iszik belőle általában egy keveset. Áll a víz a kenneljében mindig. Jó, nyugtázom magamban, hogy majd séta után hozok neki. Viszek is, de reggelre ugyanez a helyzet és ez így megy mindig. Mivel jó nagy lábasba van neki víz, így azt se értem, hogy bírja, hisz elég nehéz. És mindig lecipelni az emeletről a kennelbe egy jó nagy fazék vizet macerás, pláne ha szinte feleslegesen van. Én nagyon szívesen viszek le neki, de miért borítja ki mindig? Így szinte sosincs előtte, és ezzel így ő jár pórul, pedig egész napra bőven elég lenne neki. Mit csináljak, hogy ne borítsa ki? Egyáltalán miért teszi ezt?

A választ előre is köszönöm!


2011. dec. 29. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra nem tudok válaszolni, hogy miért borítja ki, talán unatkozik. A megoldás az lehet, hogy vesztek egy gumis aljú fém tálat neki(ilyet például: [link] ezt biztos nem fogja felborítani.
2011. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy ilyenünk, a kajás tálja, de pár hónap múlva lejött róla a gumi. :/
2011. dec. 29. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
És azt is kiborítja?
2011. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanezt csinálja az okára még én sem jöttem rá.Én kikötöttem a tálját így kiborítani nem tudja.Azóta pancsol,de legalább mindig marad valamennyi víz előtte.
2011. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem borítja ki. Nekünk is ki volt kötve, de valamiért szétjött. :/ Szerintem azt is ő rángatta ki.
2011. dec. 29. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor tedd abba a vizét, a másik tálba meg etetéskor az ennivalóját és azt mindig tedd el, ha befejezte az evést.
2011. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rögzítsd az itatóját valahogy. Kösd ki, tegyél az aljára sziklát, legyél kreatív.
2011. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem a kutyám ugyan ilyen szokása annyira kiborított a nyáron, hogy több órát töltöttem azzal, hogy elmagyarázzam neki, NEM szabad. Ez kb úgy nézett ki, hogy én idegbetegen megláttam a kiborított vizes tálat. Megmozgattam a kutyát, és mikor szomjas volt engedtem bele vizet, de mikor beleivott volna kiborítottam, ahogy ő szokta. Nem értette mit csinálok. Aztán ugyanezt egy párszor eljátszottam (gondolom már nagyon szomjas volt). Utána érdekes módon nem volt kiborítva a víz :D
2011. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!