Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyugtatót adhatok be a...

Milyen nyugtatót adhatok be a kutyusnak?

Figyelt kérdés
Ma délután a sétánk közben találtam egy groenedaelt, hazajött velünk, de iszonyatosan retteg a petárdáktól. Be tudom vinni a házba de ott is fél, nehéz megfogni is, félek nehogy félelmében harapjon. A sajátom nem retteg annyira, de a groninak szeretnék valamilyen nyugtatót adni. Sedalin nincs itthon, humán gyógyszerek közül Xanaxot és Seduxent találtam..
2011. dec. 31. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, hogy nem szabad.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1422110-menny..


Posztold ki facebook-ra fotóval, mindennel együtt. Hátha előkerül a gazdija.

2011. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Most már nem nagyon hat semmi hagyd békén, bújjon csak el, senere um csepp lenne embernek valót ne adj neki, de állatnak valót most nem tudsz venni.
2011. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Akiteki ***** válasza:
Egyiket sem. Kutyára halálos az emberi nyugtató.
2011. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyant semmiképpen ne adj neki, ami embernek! Mi az állaorvostól vettünk kutyáknak való nyugtatót, még maradt egy szem, delélőtt adtunk neki egy felet (már akkor is durrogtattak), a másik felét későbbre tartogatjuk. Valamennyire hatott, de már most bement az ágy alá, általában ezt szokta ilyenkor csinálni. Nem kell foglalkozni vele, mintha semmi sem történne, mert akkor csak megerősítjük benne a félelmet.
2011. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Ne adj neki nyugtatót, hagyjátok, had bújjon el, ne nyúljatok hozzá, hagyjátok békén. Zárjátok be egy eldugott szobába, kapcsoljatok be neki valami zenét vagy a tévét, hátha valamennyire megnyugtatja.
2011. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jézusom! Te nem vagy normális. Kutyát szaktudás nélkül nyuktatózni kész gyilkosság. Ezt felejtsd el, majd hozzászokik, a lényeg (én is így csinálom) kapcsold be a tv-t, nem kell hogy ordítson de a kutya ne hallja mellette a durrogást. Így sokkal megnyugszik, mert olyan hangokat hall amit napközben. És ha te is átveszed a viselkedését, és aggódni kezdessz nem fog megnyugodni. Nyugodtan viselkedj, természetesen. Ha látja hogy te se félsz és nem kuporodtok, együtt a kanapé végébe akkor látni fogja hogy nem kell félni.
2011. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Akiteki ***** válasza:
Nálunk ordít a tv, mégis hallani a durrogást. Kissé remegnek bele a falak. A szomszédnak villanyszámlára nem fussa, de petárdára igen.
2011. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Hát akkor azért félnek a kutyák nálatok. Én is félnék ha olyan fülem lenne mint egy kutyának és mellett ordítana a TV. Az én kutyám is fél, behoztuk. Félt. De ahogy látta, hogy én nem félek, és nem sajnálgatom egyfolytában, már nem félt. Bár azóta nem hozom be. Nem szoba kutya. Egy csöppet büdös lett tőle a ház.
2011. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Akiteki ***** válasza:
Hűűű, de okosat mondtál! Csak mellétalált, mert egyik sem fél. A kis vak kutyám ugat csak egyfolytában, mert nem tudja mi a franc ez a hang.
2011. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Van itthon kutyanyugtatóm, ha budára el tudsz jönni érte, adok. Nagyon kedves tőled, hogy befogadtad! A lelenc menti amúgy a belgákat, őket tudod majd keresni.
2011. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!