Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen aranyos nevet adjak neki?

Milyen aranyos nevet adjak neki?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy 9 hetes westie szuka kiskutyám. Valami aranyos nevet szeretnék neki adja, egy csomó kunyanévnaptárt átolvastam de igazán egyik sem fogott meg. Szeretném megtalálni neki a legmegfelelőbb nevet, hátha ti tudtok jókat. Köszi a válaszokat! :)
2012. jan. 3. 21:02
1 2
 1/14 Veky ***** válasza:
Kajla, Perdi, Maszat. :)
2012. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
zizi,bogyó,ropi,totó,jojó-nekem ezek a kedvenc neveim
2012. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezek jók tényleg, de még írjatok! :)
2012. jan. 3. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
pamacs,tappancs,parádé,de amugy az a legjobb ha valami ráillöt adsz neki ha van valami jellegzetes szokása arckifejezése. ez ugyse most derül majd ki. de ha végképp nem találsz neki nyilván akkor lehet választani.nekem mindig hirtelen jöttek az ötletek pedig már hetek ota tanácstalan voltam aztán ránéztem egy tárgyra vagy ilyesmi és beugrott.
2012. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :D
2012. jan. 3. 21:10
 6/14 anonim válasza:
Ha én az állatomnak nevet adok először ránézek és ami először eszembe jut róla. :)
2012. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Jenny,Lédi,Csöpi,Szuzi,^^
2012. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha én ránéznék a kölyökállatomra tuti az jutna eszembe h jaaaj de cukiii,de tuti nem adnám neki a cuki nevet.

az én kutyám marcipán de ö tacskokeverék,egy fehér hosszuszörüre nem biztos hogy illik de ki tudja XD

2012. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2012. jan. 3. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Szimi , Csini , Lady , Mercy , Peggi , Baby , Szuzi , Szofi, Masni , Bébi.

A jó kutyanév két szótagos és í-vel végződik. Ezt a kutyák sokkal hamarabb megjegyzik mint pl: Tappancs

Direkt írtam ilyen neveket ezeket nagyon könnyű megtanulni a kölyköknek !

2012. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!