Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pukkant ilyen büdöseket?

Miért pukkant ilyen büdöseket?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy elég megmosolyogtató kérdés,de van egy 3 éves palotapincsim,bent tartom,de mostanában nagyon büdöseket pukizik!Száraz kutyaeledelt eszik (Chappy).Már nagyon sokszor azt éreztem,hogy bent vagyok a szobában a kutyuval,én ülök a gépnél,ő pedig fekszik a lábamnál,és nagyon büdös árad felőle!Pukizik :) A múltkor még hallottam is! Ez mitől lehet?
2012. jan. 6. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
rohad a bele
2012. jan. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rohad a bele ... :D


Komolyra fordítva a szót, adj neki más dolgokat enni. Ha akkor is marad a szag, el kellene vinni orvoshoz.

2012. jan. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Chappi az egy hulladék táp. Nem csodálkozom rajta, hogy pukizik a kutyád. Mint ahogy embereknél sem jó a "túlzott" pukizás, úgy az állatoknál sem.

Válts prémium tápra, a kutyusodnak is jobb lesz, több mindent fog hasznosítani belőle és a pukizás is megszűnik.

2012. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Chappy az tényleg egy hulladék táp.

Térjél át minimum egy közép kategóriás vagy prémium minőségű tápra.

2012. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a táp a ludas. Próbálj ki valami mást!
2012. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!