Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok esetleg Budapesten...

Tudtok esetleg Budapesten dajka kutyát? Idézek.

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki! Az este folyamán elpusztult egy nagyon jó barátom kutyusa és maga után hagyott 5 kicsi Yorkit. A kölykök csak 3 naposak, de így, hogy a mama elpusztult nincs aki etesse őket. Ha valakinek van dajka kutyusa, aki segítene táplálni a kicsiket, akkor a mostani gazdájuk ingyen odaadná a kölyköket! Nagyon sürgős lenne! Érdeklődni lehet: Levente Borhi: 0670-284- 8330, 0626-396-020 Köszönöm!
2012. jan. 7. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon véletlen a tálaltok. Vegyen neki az ismerősöd kutyáknak való tápszer. Ha tud a kecsketej még jobb. De ha nincsen a kutya tápszer is jó. Azon is fel lehet nevelni őket ha nem talál egy pót anya kutyát.


Amúgy mi lett szukával? Hány éves volt?

2012. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az ismerősöm, fb-on van fent. Gondoltam próbálok segíteni és kirakom ide is...
2012. jan. 7. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A neten írták, már egy hónapos a hír és mind jól van, megoldódott.
2012. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oksa, köszi az infót. :)

Ennek örülök :)

2012. jan. 7. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a hírt már december 20-án láttam, már réges-régen nem aktuális. Állítólag még aznap lett dajka-kutya, amikor elindult.
2012. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!