Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy golden retriever és egy...

Egy golden retriever és egy labrador retriever nászából született kölykök keveréknek számítanak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Kérdésedben meg is adtad a választ.
2009. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Francba:(
2009. máj. 24. 16:28
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze!!Ez a két fajta teljesen más! Semmi közük egymáshoz! Esetleg csak a nevükben meg picit a testalkatukban!Nekünk Labink van! Miért kérded?

Mi a baj?

2009. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg mindkettőt vadászatra is használták, ahogy azt a Retriever név is mutatja.
2009. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Így biztos nem tudja őket pénzért eladni... Bár jobb is ha még avval sincs tisztában, hogy ez két különböző fajta... :D
2009. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Első vok: miért is húztatok le? Hogy is lenne fajtatiszta? Már nevükben is különböznek,ne viccelj már :D Ez nem olyan mint egy barna és fekete dobermann keresztezése :D A labi és golden 2 külön fajta. Ezt a "francba" kijelentést nem kommentálom inkább...utálom azokat,akik szaporítanak...
2009. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem szaporítok, hanem a szomszédban van egy labrador retriever, és mikor tüzelt az én golden retiever szukám akkor átszökött. Már megszülettek a kölykök, 1 hetesek, csak érdeklődtem, hogy fajtatisztaként áruljam, vagy keverékként ajándékozzam el őket.
2009. máj. 24. 19:41
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
persze aztán ha nem tudod eladni akkor irány az utcára mi? gondolkozz mielőtt szólsz légy oly kedves ha ennyir gondakkor miért nincs ivartalanítva vagy miért olyan rozoga a kerítés hogy átszökjön mi?
2009. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Jól van, így mindjárt más :) Csak félreérthető volt az a "francba". A goldik és labik külön-külön is csúcsszupi társak,nem hogy még együtt,biztos hamar akadnak kisgyerekes családok,ahol hűséges társakká válnak XD Biztos tök aranyosak lehetnek :)
2009. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen nagyon aranyosak:)

Nem rozoga a kerítés, ne beszélj úgy hogy nem láttad milyen. Láttál te már kutyát 3 méteres beton kerítésen átmászni? Mert én igen (nem a szomszédét, mert akkor megakadályoztam volna). Amúgy én egyáltalán nem vagyok ivartalanítás párti, nem fogok beleavatkozni a természetbe.

Keverékként fogom akkor őket elajándékozni.

2009. máj. 24. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!