Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy golden retrievernek...

Egy golden retrievernek milyen felszerelés kell?

Figyelt kérdés

Milyen nyakörv?

póráz?


2012. jan. 10. 06:38
 1/3 A kérdező kommentje:
stb?
2012. jan. 10. 06:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy kényelmes, kb, 3-4 cm széles, műanyag vagy bőr nyakörvet vennék jó erős csattal, mondjuk ilyet [link] vagy ilyen fényvisszaverőt [link] és egy 1-1,5 m-es könnyű, de erős műanyag pórázt, ilyesmit [link] . (Jó esetben úgysem kell soha megfeszülnie a póráznak.) Ha még kölyök a kutyus, valami olcsó, de kényelmes kisebb nyakörv is megteszi, úgyis ki fogja nőni.

Ezen kívül nem árt még 2 db rozsdamentes acél tányér, egy kutyakosár vagy szigetelt ól (attól függően, hogy kinti v benti lesz a kutya) és valami játék, amivel lefoglalhatja magát, pl. marhabőrből préselt műcsont. Meg mondjuk egy tömör gumi labda, ami elég nagy ahhoz, hogy ne tudja lenyelni. Hosszú távra nem árt egy szájkosár sem.

2012. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a legfontosabbat kihagytam...

Jó minőségű száraz táp. Ezeknek az ára kb 1000 Ft/kg körül van. Hosszú távon megéri jó táppal etetni a kiskutyát, legalább 2 éves koráig, mert a gyenge minőségű tápok nem előznek meg egy csomó betegséget, ami miatt aztán a táp árának többszörösét hagyhatod az állatorvosnál pár év múlva.

Valamilyen ízületvédő szert sem árt neki kb. 1-1,5 éves koráig adagolni, állatpatikában lehet kapni, ha zöldkagylókivonat után érdeklődsz.

Na meg rendszeres orvosi ellenőrzés + oltások és féreghajtó.

2012. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!