Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mit csináljak?

S. O. S. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találtam 3kiskutyát talán 1-2 hetesek lehetnek. Fel melegítettem őket.dobozba raktam lámpát feléjük. Gondolom éhesek van itthon kutyatej pótló amit vízzel kell összekeverni. Nem nagyon akarják inni.Szemcsepegtető( ki lett alaposan mosva azzal se nagyon akarnak enni elkapják a fejüket. Cumisüveget kaptam szomszédtól de az megy nagy írtam már menhelynek de még nem írtak vissza, hogy be-e tudják őket fogadni.Addig hogyan etessem őket? Sajnos kisebb cumit nem találtunk! Segítsetek! :(

2012. jan. 11. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
fecskendőre kell valamit ráhúzni(valami gumit a közeére egy jukat)megfogni a fejüket óvatosan,lassan nyomni és várni hogy nyelik
2012. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy kis jukat
2012. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Először is fogj egy rongyot, nedvesítsd be meleg vízzel és simogasd a hasukat addig, míg nem pisilnek és kakilnak. Lehet, hogy még nem ürítettek ma és ezért nem akarnak enni. Ebben a korban még nincs meg az inger, az anyjuk nyalogatja őket, hogy serkentse a bélmozgást. Tehát Neked most ezt kell utánoznod legalább napi 6x.
2012. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én nem az étellel kapcsolatban szeretnék válaszolni. Vegyél fel több környéken lévő menhellyel is kapcsolatot, hátha tudnak segíteni, vagy keress pótmamát a piciknek!
2012. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is keresni bejártam az egész falut sehol sincs olyan kutya ahol ellett volna..2 helyen van ahol most fog elleni egy kutya de azok "gonosz" emberek mert rám csapták az ajtót..meg nekik fajtatiszta kutyájuk van és azt is hozzám vágták, hogy nem vihetek oda "beteg korcsokat".. :(
2012. jan. 11. 20:02
 6/6 A kérdező kommentje:

Siker!:)

Állatmenhelyre beadtam egy anya kutyához akinek a picinyei megfagytak! :(


De gondosan neveli a csöppségeket!:)

2012. jan. 13. 13:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!