Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be újra 7 hónapos...

Miért pisil be újra 7 hónapos kutyám? /angol bulldog/

Figyelt kérdés
2 hónapja szobatiszta a kutyusom,de 2 napja bepisil a lakásba. Mitől lehet ez? Napi 4-szer viszem le,úgy ahogy eddig,nem értem.
2009. máj. 25. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen fiatal korban ez még előfordul. Azt mondják 1 éves korig még belefér 1-2 pisi, kaki a lakásban. Az én kutyusom 10 hónapos, van hogy 1 hónapig csak kint végzi a dolgát, aztán becsinál a lakásban, aztán megint 1 hónapig semmi. Nyugi:)
2009. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, hogy fiatalkorban bepróbálkoznak néha-néha... :D hogy hátha mégis szabad... :) szerintem semmi gond, csak értesd meg vele, hogy nem szabad.
2009. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan szép a vizelete, mint máskor, akkor az előttem szólóéké a pont.

Viszont ha a viselkedésében és/vagy a vizeletében is látsz valami furcsát, jobb, ha látja egy állatorvos, lehet egy felfázás, vese-probléma, akármi. Nem kell kétségbeesni, csak legyél figyelmes és talpraesett.

2009. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. máj. 25. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
mekkora hülyeség már h 1 éves korig belefér,meg hogy még fiatal! Nem fér bele a mi kutyánk 10 hetes korától szobatiszta most 9 hónapos és nem pisilt be eddig! ha egyszer szobatiszta akkor maradjon is az! amugy is elég nagy már ahoz h tartani tudja,akár 12 órán keresztül is! egyik ismerősömnekis angol bulldogja van ő másfél évesen is megteszi ezt!lehet ez náluk valami "bosszú" nehagyd elég önfejű kutya,ha nem szidtad le kellőképpen megteszi bármikor!
2009. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
neharagudj de hogyan lenne már bosszú?! szerintem a bosszúállás az emberre jellemző. mellesleg a kutya azért "próbálkozik be", hogy megtalálja a helyét a családban (a falkában), és kitapasztalja, hogy meddig mehet el. A fiatal kutyák csinálják ezt (jobb esetben). Elhiszem, hogy a te kutyád már ilyen fiatalon szobatiszta lett, az én egyik volt kutyám is csak egyszer pisilt a szőnyegre kiskorában. Kapott érte két pofont és többet nem csinálta. Meg lehet értetni velük.
2009. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még hogy nem bosszúállók :) az én angol bulldog kislánykám ha úgy ítélte meg, hogy a gazdi nem ért haza időre, be pisilt, és volt, hogy be is kakilt, de nem akárhova, hanem az ágyamra! és nem azért mert túl sokat volt otthon, hiszen ha otthon voltam vele, simán tudta tartani akár 12 órát is, anélkül, hogy egyzser is kikéretőzött volna. szerintem simán bosszú!
2010. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy ide írok, de nekem is ez a problémám.

Az én kutyám is 7 hónapos és 4 hónapos kora óta szobatiszta, semmi pisi se volt. Most egy 2 hete kezdte el, hála nem sűrű, heti max 1-2×, de bepisil. Eddig mindig jelezte, mostanság meg arra leszek figyelmes, hogy nyalogatja a fütyiét és becsurog, de nem tudom, hogy miért. Tudja jól, hogy rosszat csinál, mert amikor észreveszem látom a kutyán, hogy szégyenli magát. Bele szotam nyomni az orrát, és rácsapok a fenekére egy jelzés értékűt, hogy tudassam vele, hogy egyálltalán nem tetszik. Napi 3-4 sétál, ebből minimum kettő 1-1,5-2 óra. /vizsla/

2012. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!