Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ráírnátok a címeteket a...

Ráírnátok a címeteket a kutyátok bilétájára?

Figyelt kérdés

A kutyám neve és a telefonszámom már szerepelni fog rajta. Van még 2 sorom.. Ezen agyalok, hogy mi legyen még rajta.

1. verzió: kutya neve, 2 telefonszám (enyém és a férjemé), valamint a városunk neve.

2. verzió: kutya neve, 1 telefonszám, város, pontos címmel.

Szerintetek?


2012. jan. 12. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kutya nevét írjuk bele, a telefonszámunkat, meg várost és kerületet, hogy nagyjából tudják, honnan tűnt el a kutya, de annak igazából nincs jelentősége. Telefonszám kell hogy legyen, a többi csak extra.
2012. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp az első verzió!
2012. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az első verzió lett :)

2012. jan. 12. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámon rajta van a pontos cím is.....egy ismerősöm kutyáját pl egy hajléktalan vitte vissza, ha csak tell szám lett volna lehet sosem kerül haza....(na jó tudom ez így eltúlzott, de szerintem ártani nem árt)
2012. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kutya neve, telefonszám és cím, mindkettő nemzetközi formátumban. Ez pont 4 sor.
2012. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!