Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám megevett egy félpár...

Kutyám megevett egy félpár vékony bokaharisnyát, lehet baja vele vagy majd kiürül belőle? Csak mert régebben másik kutyusom cipőfűzőt evett meg, ezt akkor vettük észre, amikor üritett és nem volt semmi gondja belőle.

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom egy komplett pár zoknit evett meg. Az egyik felét kihányta, utána rosszul volt, orvoshoz mentünk vele és minden gond nélkül kikakilta.

Szerintem nem lesz gond, ez nagyon vékony, meg hát bokharisnya :) Azért figyeljétek a következő 24 órában és ha bármi gyanús, akkor irány a doki, de szerintem gond nélkül ki fog jönni :)

2012. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez vagy vagy. Vagy bélcsavarodást kap és belepusztul, vagy a gyomorsava megemészti és mivel fogalmazzunk úgy, hogy nem egészséges dolgokból készült....így mérgezést kaphat....vagy mint a cipőfűző kijön belőle....De szerntem állatorvost kérdezz meg.
2012. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Attól függ, mekkora kutya. Egy nagy termetűnek meg sem kottyan. Az enyémek rendszeresen sz...nak nekem zoknikat.:)) Folyton ellopják.
2012. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szomszédunk tacsija egy egész konyharuhát megevett és simán kijött belőle.
2012. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Tavalyelőtt én is kihúztam a huskymból egy fél konyharuhát. Nem jött ki egészen, csak lógott:)))
2012. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!