Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire Terrier nevű kutyát...

Yorkshire Terrier nevű kutyát valahonnan ingyen tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Szegény.nem értem ezt a sok lehurrogást,hagyjátok már.

Szerintem azért érdemes nézelődni neten,de ha valóban öröklött betegségmentest szeretnél,akkor érdemes kennelből venni.

2012. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nevűt, csak ha így nevezed el, de azt bármilyen fajtával megteheted.

Yorkshire terrier fajtájú kutyát meg sajnos elég sokat adnak le menhelyen, mostanában vagy 10et láttam. Ott azért az árért amit támogatásként elkérnek a tied lehet, persze ha megfelelő gazdi jelölt vagy.

2012. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem hiszem, hogy van olyan ember, aki Yorkshire Terrier-nek nevezné el a kutyáját, inkább vakarcs, vagy buksi...
2012. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ingyen nem lehet fajtatiszta kutyát sehonnan se szerezni.Csak akkor lehetséges ez a művelet ha valami ismerősödnek van Yorki-ja és ő oda tudná neked adni ingyen.De igen a Vaterán vagy az Expresszen vannak Yorkik csak nem ingyen.Egyébként nagyon szép kutya én is ilyet akartam.Sok sikert hozzá!
2012. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]

Itt próbálkozhatsz esetleg!

2012. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szia, ha ingyen szeretnél akkor segíts egy kuytuson.a minimenhely.hu-n örökbe lehet fogadni fajtatiszta yorkikat:)
2012. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!