Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kókusz név jó egy kan...

A Kókusz név jó egy kan bullterriernek?

Figyelt kérdés
fehér lesz.
2012. jan. 18. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek hozzáfűzést hogy ronda ez a fajta!!!!
2012. jan. 18. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyosak.

És igen jó név. :)

Sok boldogságot a kutyuhoz. ;)

2012. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is ronda szép kutyusok azok és szerintem elég szép név hozzá főleg ha fehéres vagy zsemle színű!
2012. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ hogy néz ki a kutya, szerintem a kókusz név egy izmosabb,tömzsi, kemény kötésű (mint a kókuszdió) bullterriernek való, és nem pedig egy nyurga, lábásznak. Jó név tetszik ha lesz következő kan bullom ezt a nevet adom neki. A mostani kutyám neve : Belzebub (jelentése: ördögök fejedelme)
2012. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző vok. Ha az utcán valaki lerondázza a kutyádat vagy fújjgat nehogy annyiban hagyd! Amikor én vezettem az öregasszonyok hőzöngtek el ne engedd a füled mellet!!!
2012. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jóó név:)
2012. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor ez lesz a neve. SOK BOLDOGSÁGOT MINDENKINEK!!
2012. jan. 18. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Már legalább harmadjára látom ugyanezt a kérdést, hogy a Kókusz név blablabla. Komolyan, miért érdekel ennyire? Az a lényeg, hogy neked tetsszen. Nem mindegy más mit gondol? Te fogod így hívni a kutyád, az én kutyám neve sem tetszett mindenkinek, mégis azt adtam neki.
2012. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!