Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tisztelt Doktor Úr/Nő! 3 hete...

Kazics Enikő kérdése:

Tisztelt Doktor Úr/Nő! 3 hete korrekciós reflex kiesést diagnosztizált (bal hátsó láb) az állatorvos a 4 éves, kan, yorkshire terrieremnél. Várható-e teljes gyógyulás? Köszönöm válaszát!

Figyelt kérdés
Dona kapszulát kap 2x1-et, ill. a túlsúly miatt (7,2 kg) vissza lett véve a napi tápláléka. Sétál, ill. inkább fut mint sétál, de ez mindig is így volt, viszont, most inkább ugrálva fut a betegsége miatt. Székletürítés a normális módon zajlik, a vizeletürítésnél a bal lábát nem tudja megemelni. Különben otthon felugrik (nem kellene/lehetne) az ágyra is, futkározik a lakásban, megfékezhetetlen. Konkrétumot nem kaptam az állatorvostól mikor lehet javulás, ill. gyógyulás. Köszönöm válaszát!
2012. jan. 28. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok állatorvos, de 3 dolgot ajánlok: kutyának úszást, neked meg, hogy nyisd ki a szád és kérdezd meg az állatorvosotokat, ő vizsgálta a a blökit, ő tudja, mi várható +a 3. tanács: 7,2 kg egy yorkinak olyan, mintha egy felnőtt 160 cm-es nő 120-150 kg lenne...ésszel kell szeretni a kutyát, nem ész nélkül! ;)
2012. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Enikő !!

Itt általában nem írogatnak orvosok.

Az orvos azért orvos, hogy a betegség diagnosztizálása után a gazdinak elmondja, mit tehetnek, és mik a kilátások.

Biztos nem patellás?

2012. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, itt csak ugyanolyan mezei állattartók vannak, mint te, esetleg néhány tenyésztő meg kiképző előfordul, de állatorvos biztos nem. A legtöbbje egyébként is azt mondaná, hogy vidd be egy jól felszerelt rendelőbe egy olyan állatorvoshoz, akiben bízol, és tedd fel neki ugyanezeket a kérdéseket. Én is ezt javaslom.
2012. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!