Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyus a...

Szerintetek melyik kutyus a szebb, aranyosabb? (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudom hogy mind a ketten nagyon aranyosak csak ha lehetne ti melyikőjüket választanátok (kép alapján)


2012. jan. 28. 18:36
1 2
 1/17 Akiteki ***** válasza:
Én mindig a világos kutyákat szerettem. A fehér nagyon tetszik.
2012. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első egy picivel jobban tetszik, de ha lehet egy tanácsom, ne a külső alapján válassz, hanem vidd el mindkettőt sétálni (külön), tölts velük időt, és azt válaszd, amelyiknek a természete közelebb áll a tiédhez.
2012. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten nagyon szépek.

De ha választanám kéne kép alapján akkor nekem a fekete jobban tetszik. Én őt választanám.

2012. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kép alapján a fekete, de élőben szinte biztosra veszem, hogy a fehér tetszene jobban.
2012. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tudom már sétáltam mind a kettővel meg már párszor elmentem megnézni őket a menhelyen és ez a két kutyus nálam top10.

És csak kíváncsi vagyok a véleményekre ha ti lennétek a helyemben (ugye ti nem találkoztatok velük) de mégis képről melyikőjüket választanátok.

2012. jan. 28. 18:45
 6/17 anonim ***** válasza:
A világos jobban tetszik
2012. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

igen a fehér azaz Saci nagyon szép élőben mégszebb és nagyon megnyerű személyiség nyugodt és rögtön barátkozni akart.

Viszont a fekete Gabi nem annyira nyitott felénk de utána egész jól összebarátkoztunk.

2012. jan. 28. 18:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a mudi a kedvencem, és a második hasonlít rá, én azt választanám.
2012. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így első ránézésre a fekete tetszik jobban. Én mindig inkább a hosszabb szőrűeket preferáltam. De nem nekünk kell ebben döntenünk! Ne miattunk válaszd valamelyiket!
2012. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem fogom sokban beszámítani a véleményeket csak hogy melyik kutyus fotója tetszik inkább a közösségnek mert én már csak holnap és hétfő délelőtt tudok gondolkodni.
2012. jan. 28. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!