Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy chivavám egy ismerős...

Lenne egy chivavám egy ismerősömtől, de kocsival kéne elhozni viszont ugy gondolom apukám nem díjazná az ötletet de anyummal nagyon szeretnénk hogy vehetném rá? (szobában tartanám)

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Öööö, bocsi, apukádnak az autókázás van ellenére, vagy a kutya?
2012. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek van ellen a kutyának vagy annak hogy a kutyát autóban hozzétok??
2012. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szobában tartáshoz a plüss kutyák jobbak :)

nem kell levinni wc-re esőben -hóban, nem ugat éjjel, nem kell sétáltatni szar időben, és nem kell vele TÖRŐDNI NAPONTA !

vagy ??

felelősen tartani egy állatot ??? az egész család kell hozzá !!

vagy te keresed a pénzt a kajához,állatorvoshoz,stb??

2012. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy hozzá!

Nekem csak akkor lehetett kutyám amikor már elköltöztem otthonról,mert a szüleim soha nem mentek volna bele!!!!

Egy 4éves krém színű tündéri csivavám van Lola a neve:)

De ez most mellékes válasz a kérdésedre:

Amíg nem te keresed meg az állatorvosra és a kajára a pénzt és nem te vagy az aki akarod azt a kutyát, vagyis vannak olyanok akik nem, addíg ne legyen kutyád!!!

Én ezt beláttam pedig már 4évesen is csivavát akartam de fel kellett nőnőm hozzá és el kellett költöznöm otthonról ahhoz, hogy legyen egy csivavám:) (a barátommal élek)

Élni és élni hagyni ezt soha ne feledd!!

Szép estét és kitartás!!!

22/L

2012. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem derül ki a kérdésedből, hogy apukádnak a kutyával, vagy a kutya elhozatalával van-e problémája. Anyukáddal beszéld át a dolgokat és kérd meg, hogy ő beszéljen apukáddal, neki talán nagyobb befolyása van ebben a kérdésben. Szerintem az már nem rossz, ha legalább a két szülőből az egyik támogatja a kutyatartást. Viszont tényleg gondold végig, mennyire fogod tudni odaadóan tartani és nem fogsz-e ráunni, amikor szétrág mindent és esőben is ki kell vinni pisilni.
2012. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!