Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Finnyás a kutyám mit csináljak?

Finnyás a kutyám mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem hajlandó megenni a tápot néha-néha a chappibe beleeszik de otthagyja
2012. jan. 29. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"kinti kutya nem sétáltatom"


Gratulálok, mintha bezárnál egy gyereket a szobájába és leszarnád.

2012. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
20:03 magamtól is rájöttem h.hülyeséget írtam egyrészt mer valaki (TE) megint jön azzal hogy "rossz gazda vagyok" másrészt mert játszom vele elég sokat és abba is rendesen lefárad de hiába inkább éhenhal de rá se bagózik
2012. jan. 29. 20:25
 13/16 A kérdező kommentje:
20:08 te is
2012. jan. 29. 20:25
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Akkor sétáltasd. Ne csodálkozz, ha hülye szokásokat vesz fel, ha egyszer nem élhet kutyaként. Szüksége van a sétára, lehetőleg naponta, és nem pisi-kaki sétára, hanem arra, hogy felfedezze a környezetét. Ha csak a kertben unatkozik ki tudja mióta, ne csodálkozz, ha depressziós és az étvágyát csak a tolakodó szagú kaja hozza meg. A mozgás csodákra képes.
2012. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a sétától függetlenül, egyszerűen túl okos a kutyád hogy ilyen pocsék kaját megegyen.

Vegyél neki valami jobb minőségű tápot, és ahogy a többiek is leírták, etetéskor add neki, ha nem kéri, elveszed, másnap újra. Ettől lesznek finnyásak a kutyák, hogy a gazdi rögtön ad valami finomabbat, ha nem akarja elsőre megenni a tápot.

2012. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Értsd meg, hogy nem hal éhen, ha egy hétig nem eszik akkor sem! Úgy még nem halt éhen egyetlen egészséges kutya sem, hogy volt előtte ennivaló! De tényleg valami jobb minőségű kaját kellene elé tenni. A sétáltatásról annyit, hogy nekem is kerti kutyám van, én mondjuk kimondottan játéknak nevezhető dolgokat nem játszom vele, de a napi kétszer fél óra gyakorlást élvezi, így az akár játéknak is minősíthető, emellett napi 8 km-t sétálunk is. Szóval a séta ezért nem ártana!
2012. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!