Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta illik hozzánk...

Melyik fajta illik hozzánk szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Panellakásban élünk,napi 4-5-6 órát mozoghatna a kutya,illetve hétvégente túrák+kiállítások,kutyasuli hetente 2-szer..nem első kutyánk lenne,van egy kislány a családban,évente 2-3-szor repülnénk külföldre. Előre is köszönöm! :)


2012. jan. 30. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
* Melyik fajta kutya illik hozzánk szerintetek?
2012. jan. 30. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján bármelyik, milyet szeretnél, kicsit-nagyot?
2012. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát olyan közepes méretűt,mert nem szeretem az ölebeket! :)
2012. jan. 30. 16:45
 4/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Évente 2x-3x repülőre akarod pakolni a kutyát? Szerintem ezt egyik fajta sem értékelné.
2012. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett az agárral? :)
2012. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért gondolom abba még egy kutya sem halt bele,hogy évente egyszer kétszer repül..mert az út 2 órás..de egyébként véletlen írtam el..csak egyszer kétszer kéne repülőn utaznia..mert nem tudjuk senkire itthon hagyni..az agár megvan,és még mindig ő a szerelem,de lehet hogy elviszik addigra mikorra eltudnánk hozni..ezért inkább érdeklődök :)
2012. jan. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!