Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami baj van?

Valami baj van?

Figyelt kérdés

Az mért lehet ,hogy itt alszik mellettem a kutyám ( boxer )

és elkezd remegni néha ? Ügye semmi komoly? ilyenkor felébresztem és megnyugtatom? Mit tegyek,vigyem el állatorvoshoz? Vagy lehet semmi komoly esetleg csak álmodik?

Légyszi segítsetek ! :/ (még csak 10 hetes )


2012. jan. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja.:) Kiskutyák sokszor "remegnek" álmukban. Sokszor még cuppognak is. Ilyenkor álmodnak:) Kiegyensúlyozott kutyusod van ez azt jelenti. Jól érzi magát.
2012. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esk, velem is szokott ilyen lenni :)) ok nélkül azt kezdem el érezni,hogy zuhanok és egyszercsak felébredek xD olzankor mindig nagyon össze rázkodok :) az orvos szerint ez az idegek miatt van, valószínû,hogy aznap sokat játszottál vele és lefárasztottad. NYUGI :)
2012. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fúú...nagyon köszönöm ! Most nagyon megnyugodtam ! Köszi! :)
2012. jan. 30. 18:07
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Ne ébreszd fel csórikámat! Álmodik. Ha sok élmény éri napközben, azt álmában szokta feldolgozni. Csak a boldog kutyák álmodnak. Aki egész nap unatkozik, annak nincs miről.
2012. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámon is észre vettem, hogy rángatózik alvás közben. Rángatta a szája sarkát, majd hirtelen elkezdte a lábát is...aztán rájöttem, hogy fut álmában...néha még halkan vakkant is egyet kettőt :D
2012. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam is teljesen ez van :) Először a száját kezdi el , majd a lábát :D
2012. jan. 30. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém néha ugat, morog is álmában. :)
2012. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!