Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi termékek milyen minőségű...

Panzi termékek milyen minőségűek szerintetek?

Figyelt kérdés
Főleg a junior táp érdekelne.
2012. jan. 31. 13:19
 1/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Hulladék.
2012. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég silány minőségű.
2012. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég rossz minőségű, a samponról nem is beszélve...
2012. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elmesélem kis történetem. van 4 cicám. és amig kicsik voltak minden bútorra felmásztak (ami nem baj) de tépték is. elmentünk szaküzletbe és jobb híján vettem egy panzi cicariasztót. befújtam nagy ravaszon a rekamét...és jött az első (bogyó). elkezdett szaglászni...odament ahova fújtam, és annyira tetszett neki hogy agybafőbe nyalta meg kaparta...fogtam a fejem, hogy mit tettem...a szagot megérezve jött a másik 3...és 4-en tépték azt a kis foltot amit befújtam XDDD


gyorsan lemostam citromlével, (na az hatott)....szerintem ne evgyél panzi terméket

2012. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pocsék. fejlődésben, növésben lévő kutyának még nagyobb szüksége van tápláló eledelre, mint egy felnőttnek. biztos láttál már olyan kutyákat, akiknek ilyen kis gömb alakú göbük van a mellső lábak közepe tájékán. az pl ettől van. nincs elegendő beépíthető tápanyag a csontnövekedéshez
2012. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!