Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A kutyám mostanában állandóan ugat éjszaka. Nem lehet tőle aludni.Már az utcában sajnos volt rá visszajelzés és nem éppen pozitív... Nem tudjátok miért csinálja? Ötletek hogy hogyan oldjam meg?
2012. jan. 31. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
vmit hallhat amit te nem, vidd el este egy jó nagy sétára ahol kifárad..
2012. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Milyen fajta? Kan, szuka?

Ezek még szükséges információk.

2012. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Szerintem szeparációs stressz. A megoldásával kapcsolatos cikkekkel tele net, csak egy példa: [link]
2012. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem a szomszédunk vagy?

már egy hete nem alszok a kutyájuk miatt :( megértem hogy nem tud velük mitcsinálni de áh :D

2012. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkoztok vele? Van minden nap séta, játék, fárasztás, mielőtt elmentek aludni? Mert ha unatkozik és pörög, azt bizony ugatással is levezetheti, minket anno a szomszéd belga juhászok tartottak ébren hetekig, ráadásul ketten voltak...
2012. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(És teszem hozzá, ők csak azért nem zavarnak már minket, mert a hátsó szomszéd megmérgezte őket... Nem mondom, hogy az ugatás miatt, de ha csendben vannak, talán nem jut eszébe így bosszút állni a gazdájukon...)
2012. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát én arra gondoltam hogy azért csinálja mert fél valamitől. ez lehetséges? amióta kölykei születtek sokszor előfordul. addig nem is nagyon ugatott... mintha valami anyai védekező ösztön lenne(viszont a kölykeit már rég elvitték...) egyébként aki kérdi nem a szomszédom-e: milyen fajta kutya van a szomszédjában?mert így nehéz megmondanom...
2012. febr. 6. 19:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Mailerdeamon köszönöm igazán hasznos az oldal amit linkeltél :)
2012. febr. 6. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!