Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem olyan kutyát...

Tudnátok nekem olyan kutyát mondani ami Nagyon jó vadász És hüségesen meg védi a gadzáját? Elöreis köszi! : )

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 20:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
cane corso kicsit drága de nagy erős rogosztus kutya ma már inkáb őrzés védésre használják de régen farkasokra vadásztak vele
2012. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A dogo argentino, más nevén az argentin dog - puma- és vaddisznóvadászatra tenyésztették ki eredetileg, emellett nagyon hűséges fajta, életét adná a gazdájáért.
2012. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
A retrieverrel vaddisznózás csak poén volt! Nehogy már komolyan vegyétek, te jó ég! Vagy szerintetek a retriever azért híres a puha szájáról, mert a szőrszál meggörbítése nélkül fogva tudja tartani a vaddisznót, amíg azt leszúrják(?!). Édes Istenem.
2012. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Akiteki ***** válasza:
85%
Én szívesen lefogom a papát amíg lelövi a vaddisznó.
2012. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ifjú lehetsz, ha az 56 éves papádat öregnek mondod. Még bőven munkaképes korban van.

Valóban vadász a papád? Mert a vadászok nem magukban járják az erdőt. Főleg úgy nem, hogy egy kutyával megfogatják a vadat. Szerintem ez az egész csak a Te kis agyszüleményed, hogy segíts a nagyapádnak.

2012. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha a vaddisznó nem is tudná lelőni, a retrievernek szerintem menne! Bár szerintem akár halálra is tudná nyalogatni, ha nagyon akarja!
2012. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Akiteki ***** válasza:
52%

Igen, ritkán szoktam felhúzni magam az itteni idiótákon, de ez a kis g&ci kiverte a biztosítékot.

Az én anyukám jó ember volt és soha nem gyilkolt állatokat, mint a rohädék apád. Erről ennyit.

2012. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
igen és biztos ;) am papám nem apám ;) ja és ha enyire fel huznak ak ne ojan embernek irj aki csak normális komenteket kér hogy segitsen egy rokonán csá ;)
2012. febr. 3. 22:09
 29/29 anonim ***** válasza:

szerintem ha segíteni akarsz akkor válasszátok ki közösen...én sem örülnék ha valamelyik rokonom beállítana egy kutyával...sose volt kutyája? attól lesz jó vadászkutya ha betanítják. ehhez meg kell egy kicsit konyítani....


( helyesen olyan, nem ojan)

2012. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!