Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez felfázás? Meleg fürdő...

Ez felfázás? Meleg fürdő segíthet, vagy irány a doki?

Figyelt kérdés
Szóval, 1 hétig kóborolt, és azt mondta az orvos, hogy ha nincsen nagyobb baja, nem fontos bevinni, vegyünk neki féregtelenítőt, meg fürdessük meg+bolhaírtó/nyakörv.. de észrevettem, hogy amikor kimegy(lakásban tartott kutya) pisilni, akkor felemeli a lábát, nem pisil, csak sír. Ezek szerint felfázhatott, igaz? Olvastam, hogy jót tesz a melegfürdő.. elég az, vagy esetleg vigyük el dokihoz is mindenesetre, hogy nehogy nagyobb baja legyen?
2012. febr. 3. 12:18
 1/9 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Lehet felfázás, hólyaghurut, húgykő. Vidd el orvoshoz!
2012. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen vidd el az orvoshoz. Ha sír akkor fáj neki. Mivel jön a hétvége én nem kockáztatnék a helyedben.
2012. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

egy felfázást nem fog megoldani egy meleg fürdő.

mindenképp orvos, gyulladásban lehet már az egész alfele, hólyagja, veséje... antibiotikum kell neki, és meleg szoba.

2012. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
100%
A felfázásnak titulált betegséget is bacilus okozza. Kezelni kell.
2012. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy felfázás, sem megfázás. Tessék végre megérteni, hogy ilyenkor minden esetben egy bakteriális vagy vírusos fertőzésről van szó. Úgyhogy pakold fel azt a szerencsétlent és húzz el vele a dokihoz, de izibe, mielőtt esetleg felér az a dög a vesébe!
2012. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, kapott c-vitamin szurit meg antibiotikumot és 1 hét múlva kell vinni kontrollra:) Köszönöm azért a válaszokat:)
2012. febr. 3. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást neki!
2012. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
100%
Jobbulást! Adj neki az antibiotikum mellé valamilyen probiotikumot. Akár az élőflórás joghurt is megteszi.
2012. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük:) Rendben, akkor átszaladok a boltba pár joghurtért:P
2012. febr. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!