Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap mentek kiképzésre?

Holnap mentek kiképzésre?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik rendszeresen járnak kiképzésre, német juhászom van de szerintem én meg fogok fagyni, ti hogy vagytok vele, mentek a hétvégén?
2012. febr. 3. 15:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én minden péntek délután szoktam menni a Tacskómmal. De most nem mentünk (3ra kellett volna) mert nagyon fázik.... szóval inkább itthon maradtunk.
2012. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
*meg én is.....
2012. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem megyek, bár a kutya is élvezné meg én is, de nem valószínű, hogy autóval meg tudnám tenni azt a 9 km-t ilyen hóban! Holnap reggel kiderül.
2012. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha nem fog fújni a szél, akkor igen. De kölyökkel oviba. Reggel-este így is sétálunk 40-60perceket, ha ezt kibírom, akkor azt is ki fogom.
2012. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Mi border collieval megyünk terápiás kiképzésre. Nem tudom, hogy menjünk-e... Menni kellene, mert múlthéten egyet kihagytunk, de én biztos nem bírnám ezt a hideget, főleg 9től 12ig. :| Orion most is kint van, élvezi a havat, lefeküdt a kert közepére. Elég fura, de a border colliek általában bírják, hiszen ő amúgy is munka típusú..
2012. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

nem a kérdéshez kapcsolódodik bocsi..bár ha járnék kutyasuliba biztos nem mennék, tényleg roh@dt hideg van


de hol esik a hó???? mert itt semmi be van borulva de hó az nuku .. (Gödöllő)

2012. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nekünk holnap lenne isi. A hó nem tartana vissza, de nagyon fúj a szél, így ezt most kihagyjuk. Ráadásul hidegben a fekszik az már csak ilyen félig fekvő póz.

Békés megyében délelőtt óta esik a hó, átfúvásokkal. Elég cudar az idő.

2012. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nálunk is heti 2x van szombat-vasárnap 9-12, ném juhásszal mennék ő nem fázna de félekh én igen, pest megyei vagyok, itt csak iszonyat hideg van de hó egy szem se.
2012. febr. 3. 15:57
 9/29 anonim ***** válasza:

Időjárásfüggő nálumk. Vasárnap lesz ovi, de előtte fel kell hívnunk az oktatót...

Ha olyan idő lesz, ő nem tartja meg.

2012. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szegeden esik rendesen, és holnapra még nagyobb havat mondanak, autó nélkül meg nem tudunk eljutni a kutyasuliba. Nyári gumival nem merek elindulni a hóban. Marad a nagy séta a haverokkal.
2012. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!