Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan kutyát amelyik...

Ismertek olyan kutyát amelyik télen kint is megmarad de nem is annyira szőrös? Kistestű, de kinti! 11/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:58
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
A foxi nagy kutya? Nekem nem ért a térdemig! Nem a nagyra gondolok,hanem a kisebb fajtára! És nem kitenyésztett mini,hanem ez egy ilyen fajta!
2012. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. febr. 21. 18:25
 43/55 anonim ***** válasza:
48%
Ajánlom a westiet, az amstaffot, vagy valami kis keveréket. amúgy bármilyen ebet kint lehet tartani, csak kezdettől fogva ki kell szokatni
2012. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Nekem szálkásszőrű tacskóm és foxterrierem van, mindkettő kint aludt egész télen, van saját kis házuk, amibe bemennek, ha hideg van. Ez volt a harmadik tél, amit "túléltek", szóval szerintem nyugodtan veheted bármelyiket, DE csak akkor, ha tudsz róluk gondoskodni, a foxik nagyon imádnak mozogni és igénylik is, a tacskók, azok inkább "kényelem" kutyák, de szintén kell velük foglalkozni.
2012. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Nekem három kutyám van, mindhárom akkor jön be, amikor bekéreszkedik, a fajtákhoz annyira nem értek, a pszichológiához inkább.


Javaslom, hogy tavasszal vigyek haza kutyust, így a szüleidnek bőven elég ideje lesz megszeretni őt. Télen pedig ha nagyon hideg van, úgyis beengedik majd.

Kiváltképp szeretni fogják a kutyát, ha nem teszi tönkre a veteményest :)

2012. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
:DD köszi ugy is majd husvétra kapunk :) és azért kérdeztem meg elöbb h legyen idönk gondolkozni (hármunknak) amugy sajnos nem igen vagyunk otthon mert sok edzésünk van ugy hogy akkor a foxi az nem jo :( nem baj csak találunk valamit lehet h shetlandi juhász lesz de ki tudja :/
2012. márc. 3. 20:27
 47/55 petrusi ***** válasza:
Kistestű "ridegtartásosat" nem találsz. A szamojéd spicc jól tűri a hideget, de hosszú szőrű, bár nem tudom, mit akarsz 11 évesen csinálni, ha ennyire fiatal vagy és még csak utána sem nézel a kutyatartásnak.
2012. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

van kutyás könyvem egy csomó csak azt nem nagyon irják le hogy melyik türi a hideget

a jack russel terrier türi (ezt szeretném még tudni esetleg

2012. márc. 10. 18:31
 49/55 anonim ***** válasza:
Itt a szomszédban is Jack Russel van, kint volt a télen. Vígan rohangált egyfolytában. Kb másfél éves. Szerintem ezek birják. Arra viszont készülj fel, hogy nagyon ugatósak, és agresszívvé is válhatnak. Esetleg Parson Russel? ugyanaz mint a Jack, csak drótosabb a szőre
2012. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Az jo hogy türi :D de az nem igen hogy agresszívvé is válhat ! :/

Most néztem meg a parson russelt tényleg hasonlít és nagyon cuki ez mekkorára nö kb.? És köszönöm a választ :)

2012. márc. 13. 19:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!