Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötletem sincs, hogy mit...

Ötletem sincs, hogy mit csináljak, pedig valamit nagyon szeretnék?

Figyelt kérdés
Röviden: az egyik "telepen" találtam egy fehér-halvány vörös Akitát. A 'gazdái' (akik szerint husky) azt mondták hogy kapták, de egy jó minőségű kék pórázzal volt kikötve a viskó elé. A kutya szép volt, jól ápolt, és nagyon szelíd. Ma -azaz két hét elteltével- megint láttam a kutyát, de már begyulladt szemekkel, nagy csúnyán. Szinte biztos vagyok benne, hogy a kutya nem az övék, állításuk szerint semmilyen papírjuk sincs róla, de eladják nekem ha kell. Van néhány kutyám itthon, ezért nem tarthatom meg, nincs rá keret. De nem szeretném hagyni, hogy ott pusztuljon. Gondolkodtam rajta, hogy mi van ha van benne chip? Hogy nézessem meg? Hol érhetek el egy Akita fajtamentőt. Egyébként kisebb testű, valószínűleg japán akita, és felnőtt.
2012. febr. 6. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szép dolog amit javasolok, de ha nincs más megoldás... Nem tudod "kölcsönvenni" a kutyát egy kis időre? Csak amíg elviszed orvoshoz hogy leolvassa a chipet(ha van). De talán itt is tudsz segítséget kérni:

[link] email: admin@akitaklub.hu

2012. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Vedd meg, szedd rendbe, ahogyan tudod és vidd menhelyre :) persze csak,ha van rá keret...,ha nincs akkor az elôttem íróval értek egyet1 :)
2012. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, küldtem egy e-mailt is. Nem tudom, hogy hogy lehetne 'kölcsönvenni' mert egy oltatlan kutyával sétálni a városban nem egy életbiztosítás.


Sajnos szűkös a keret, lehet, hogy meg tudom venni, de letartani és oltatni stb már nem biztos.

2012. febr. 6. 19:07
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Kérd meg az állatorvost, hogy a költségei megtérítése mellett menjen el Veled és nézze meg a chipet. Bár kötve hiszem, hogy volna benne.
2012. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a kutyussal?
2012. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!