Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatós fajta-e a bernáthegyi?

Ugatós fajta-e a bernáthegyi?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
? minden kutya ugatós fajta. leginkább kölyök korban aztán meg mikor nem tetszik neki valami vagy örül. hogy akkor is ugat-e mikor nem szükséges? ez a kutya természete vállogatja. pl egy tacsi az ugat ha kell a nem de volt olyan tacsink ami alig alig csak ha valami nagyon nem tetszett neki.
2008. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, a kutyák már csak ilyenek! :)
2008. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a Bernáthegyi egy nagyon szép kutyafajta!!!!!!

Jól teszed ha őt választod mert egy igazi nagytestű barátra lelsz majd benne!!!!!!!!Az nem igazán lényeges hogy mennnyit ugat de szerintem nem sokat!!!!!!!!!Az a lényeg hogy szeressétek egymást és megértsétek!!!!!!!!Hiszen a kutya csak jót akar neked a kutya az eggyetlen lény aki jobban szereti az embert saját magánál és ezt meg kell értened!!!!!!!!!!

2008. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Én szerintem jogos a kérdés! Szerintem amúgy nagy, békés, nyugodt fajta, amelyik csak akkor ugat, ha kell, és nem fölöslegesen (a fenti válaszolóknak még biztos nem volt olyan kutyájuk, amelyik átugatja az éjszakát mert úgy tartja úri kedve...:)

De nézz utána a kutya.hu-n, biztos van róla vmi.

2008. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Bernáthegyi nem ugatós fajta.Nekem van,és volt is! Ha ugat , csak akkor,ha gáz van.De akkor is elviselhető frekvencián ugyanis nagyon mély a hangja.
2009. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak ha baj van,vagy tüzijáték
2009. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem bernáthegyi kutyám van, nagyon nyugodt békés fajta.Napközben nem ugat szinte semmit csak ha más kutyát lát,éjszaka kicsit akítvabb de nem zavaró.
2010. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!