Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A FeHoVán tartott kutyakiállít...

A FeHoVán tartott kutyakiállításra melyik napon érdemes leginkább kimenni látogatóként?

Figyelt kérdés
Semmi különösebb igényem nincs, egyszerűen csak nem jártam még kutyakiállításon, és megnézném magamnak, viszont ha már fizetek, akkor szeretnék a leginkább programdús napra kimenni, ha lesz ilyen.
2012. febr. 7. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb fajta a csütörtöki CAC-on lesz, pénteken délelőtt csak vadászkutyák, délután a szintén elég érdekes champion show lesz(én lehet erre a napra látogatnék ki). Szombaton a juhászkutyák, őrző-védő és társasági kutyák lesznek, vasárnap meg az összes többi fajta.
2012. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az F1 vasárnap lesz! már megrémültem, hogy rosszul emlékszem :D Mi akkor megyünk, jó lesz.
2012. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az őrző-védőkbe a bull típusúak is beletartoznak? Ők a nagy szerelmeim, a másodikak a juhászkutyák, úgyhogy lehet, hogy a szombatot céloznám meg :)

2012. febr. 7. 22:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, ők a terrierek fajtacsoportjába tartoznak, ami szombaton lesz. Bocsi hülyeséget írtam az előbb, vasárnap lesznek a juhászkutyák és az őrző védők. De hülye vagyok, pedig tudom, hogy vasárnapra neveztem :)
2012. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval sehogy sem tudom egy napon megnézni az amstaffokat meg az argentin dogokat is :D Ők már tuti őrző-védők. Na mindegy, majd kiokoskodom, melyiket akarom jobban látni, köszi :) Vagy kimegyek mindkét nap, ha éppen ráérek...
2012. febr. 7. 22:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Csütörtökön lesz mind a kettő meg esetleg a pénteki champion show-n is.
2012. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) Hétközben nem biztos, hogy el tudok szabadulni, ezért utazom inkább a hétvégére :)
2012. febr. 7. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor kénytelen leszel választani :)
2012. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Off


Bocsi h ide irok,de lesz kiállitás a fehován?Mindvégig?Mert ott dolgozom és szivesen megnézném.:) Bocsi az offért

2012. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Február 16-19-ig lesz minden nap kiállítás, nem tudom maga a FeHoVa meddig tart.
2012. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!