Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom füle belülről...

A kutyusom füle belülről kisebesedett ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most nagyon hideg van azt gondoltam talán attól de sokat van bent itt meleg van szóval nem értem..
2012. febr. 9. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nem látok a távolba de nekem úgy tűnik hogy fülgyulladása lett.kis termetű és hosszú szőrű? bár a hosszú szőr a lényeg itt mivel lehet hogy nincs kiszedve a fülszőr a hallójáratából és e miatt nem tud levegőzni.de ez csak tipp mivel nincs fotó és nem vagyok orvos.de lehet a begyulladt bűzmirigytől is.bármi is legyen (akár allergia!) vigyétek holnap orvoshoz mert elég fájdalmas tud lenni és ha nem kezeli orvos akkor az idűlt fül fájás akár süketséghez is vezethet.de nem kell meg ijedni VIGYÉTEK ORVOSHOZ és semmi gond nem lesz.
2012. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de fülrüh is úgy kezdődik, hogy kisebesedik. Én a helyedben már vinném is a dokihoz.
2012. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről esetleg az állatorvost kellene kérdezni, kutyabetegségekben ő a profi, ráadásul velünk ellentétben meg is tudja vizsgálni a kutyát, és rendeteg tapasztalattal rendelkezik.
2012. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben fél óra múlva megyünk is dokihoz! :) de köszönöm!
2012. febr. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!