Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit tegyek?

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusom, aki amikor én iskolában vagyok ithon van egész nap a németjuhászunkal. Amikor ma jöttem haza az egész teste tiszta vér volt, megijedtem és amikor jobban megnéztem akkor kiderült,hogy a fülén van egy eléggé nagy seb. Nagyon vérzik. felhívtam a dokit atz mondta,hogy holnap menjünk, de addig mit csináljak,hogy ne vérezzen anyira? :|
2012. febr. 17. 14:36
 1/10 A kérdező kommentje:
amúgy sokat játszank és szerintem véletlenül megharaphatta a németjuhász..
2012. febr. 17. 14:38
 2/10 anonim ***** válasza:
ennyire elfoglalt a doki hogy ma nem tudta fogadni? nem tudsz már, csak vizes borogatást csinálni, lekötni.
2012. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már próbáltam lekötni, de mindig leesik, mert nem akar megálni a vérzés, és a fejét meg nagyon rázza... a dokinak meg meghalt az anyukája, azért nem tud ma..
2012. febr. 17. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:
ohh sajnálom. úgy kösd be, hogy ne csak a fülét, hanem a fejét is körbetekered vele erősebben, így talán nem szedi le.
2012. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szegény :(

Nem tudjátok másik orvoshoz vinni? Merre laktok?

2012. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudjuk másikhoz vinni. Romániában lakunk és a városunkba csak 3 állatorvos van, az egyik el van utazva a másikat meg nem ismerem és nem tudom,hogy ilyenkor még rendel-e.
2012. febr. 17. 15:09
 7/10 Akiteki ***** válasza:
A fül nagyon csúnyán tud vérezni, de kevésbé veszélyes, mint amilyen látványos. Kösd be, ragaszd le holnapig és vigyázz, hogy ne szedje le.
2012. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. febr. 17. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Az enyémét a multkor a macska karmolta szét .. gézből meg egy kendőböl csináltam rá nyomokötest .. így is órák alatt állt el.

Betadinozd le, kösd be valahogy ...

2012. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
picit jegelni nem tudod? Az azért megállitja a vérzést.
2012. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!