Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Shar-pei...

Mennyibe kerül egy Shar-pei szemhéjának felvarrása?

Figyelt kérdés
Irnátok valamit a fajtáról? Tapasztalat,érdekesség,bármit.
2012. febr. 17. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Most a fajtáról kell információ vagy a beavatkozásról???

Mivel a fajta harci kutyának lett tenyésztve ezért nem nagyon jön ki más kutyákkal, és ezért vigyázni kell. Persze minden kutyát lehet szocializálni alaposan de az ösztönök amit a fajta szerzett ott vannak. Ez jött fejből.

2012. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtaláltam. Shar-peinél 30kg-ig kb. 4800 FT
2012. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erős kéz kell hozzá különben gyorsan az ember fejére nő. Tanítható, de azért mindenről meg van a maga kis elképzelése. Nem ugatnak feleslegesen. A szőrével lehetnek gondok. Különleges hangeffektek társulnak hozzá. stb...
2012. febr. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első egy baromságot írt. A shar-pei nem harci kutya hanem vadász és őrző-védő. Jó lenne ha nem vezetnéd félre az embereket...

A 3. válaszoló jól definiálta :)

Tényleg elég akaratos, így elég erős kéz kell hozz. Nagyon fontos, hogy korán vidd kutyasuliba. Az enyém borzasztó válogatós, még nem találtuk meg a megfelelő tápot. A többi kutyával nagyszerűen megvan, mindig játszana viszont nem bírja ha a többi kutya b@szogatja.

De egyébként nem kell minden shar-peinek felvarrni a szemhéját. Már megvan a kutyus, vagy csak érdeklődsz?

2012. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nyolc hetesen vettem , most őt hónapos és még nem kellett újra fellvarrni. Az állat orvos és a tenyésztő is azt mondja ,hogy a bucija egy éves koráig nő, előfordulhat, hogy egyáltalán nem kell hozzá nyúlni.akkor egy pár szót az én kedvencemről: A neve Bosco .Nagyon határozott erős jellem, néha próbál fönökösködni, de ....tudja azért tudja a határait. Nehéz kérdés amit feltettél, mert minden kutyus más .az enyém szelíd a családtagokkal játékos de ugyanakkor ha veszélyt érez akkor teszi a dolgát.Igazi családtag .Nagyon jól együtt lehet vele élni.csak a közvetlen környezetét fogadja el teljesen az idegenekkel gyanakvó.
2012. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!