Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért van ez?

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám(kan, 2 éves). Van neki egy tesója(kan, 2 éves), akivel mindig jól kijöttek. Mindig együtt sétáltunk és sokat játszottak. Most kb 6 hónapja már csak morognak és verekednek egymással. Míg az én kutyám minden más kutyával nagyon jól kijön, azokkal játtszik, ha kan, ha nöstény. Próbáltuk már együtt sétáltatni ôket, de csak verekedés lett a vége, meg nagy morgás. Miért van ez? Miért nem szeretik már egymást ?
2012. febr. 20. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg dominál a két kan. Nekem ez ugrott be elsőnek, de lehet nem ez a helyzet.
2012. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 compactegon ***** válasza:
köztük már elmúlt az úgymond családi kapcsolat.
2012. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miért van az,hogy az én kutyám mással jól kijön csak a tesójával nem? Ezt nem értem..
2012. febr. 20. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert rájuk hagyjátok. Az is lehet, hogy a másik kutya neveletlen és megtámadja a tiedet. De a lényeg, hogy ha ott vagytok velük, akkor tudnotok kellene kezelni a helyzetet és megakadályozni az agressziót!
2012. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én kutyámmal nem is lenne anyira baj, mert el tudom érni azt,hogy rám figyeljen és ne a másik kutyára, de amikor az elkezd ellenségeskedni az enyém is.. Addig csupán csak nagyon figyel, de nem mutatat agressziót.
2012. febr. 20. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Rájuk kell szólni. Mondjuk mindenki a sajátjára. Nem normális, hogy verekednek.
2012. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!