Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám kiizmosítani,...

Hogyan tudnám kiizmosítani, masszív testet faragni belőle? Lent írom!

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves Amerikai Staffordshire-Boxer keverékem. Adom neki rendesen a kaját jó sokat zabál és csonterősítőt is adok neki de a kutyulim nem nagyon akar hízni. Mit tudnék vele csinálni, hogy jó izmos, erős kutya legyen?
2012. febr. 20. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na most hízzon, vagy izmosabb legyen? Nem mindegy.
2012. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Súlyt húzatni lehet vele, ha a mozgásszerve egészséges és az úsztatás még nagyon hatásos ilyen szempontból is -persze nem most.
2012. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek akarod kigyúrni a kutyádat? Eszik rendesen, egészséges, az a lényeg.
2012. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a sok kajától lesz egy kutya izmolt. Attól max kövér lesz.

Ha naponta megfelelő mértékben lehetősége van kimozogni magát, futni nagy területeken, dombra fel-le,nyáron az úszás, akkor idővel valódi izmok fognak megjelenni rajta.

2012. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó sokat zabál?? Max. kövér, evészavaros kutyád lesz, de biztos, hogy nem izmos....
2012. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csonterősítőt minek? egy jó kutyatáp mellé nem kell.

felhizlalni meg végképp nem kell. a zsír először a hasüregben rakódik le, csak utána a külső részeken. vagyis ha kívül már gömbölyű a kutya, akkor a belső szervei már vastagon ki vannak párnázva.

ha így, kövéren elviszed mozgatni, akkor a termobéléssel ellátott belsőségei durván fel fognak melegedni, és pikk-pakk a hőguta tüneteit produkálja majd a kutyád. nem beszélve az ízületeit érő megnövekedett terhelésről.


ha izmokat akarsz először is fogyaszd le, majd utána kezdd el fokozatosan mozgatni, és ezzel együtt emelni újra a kajáját.

2012. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Nem egyáltalán nem kövér jó kecses testalkata van... A jó sok kaját nem dagadásig értettem hanem megfelelő mennyiséget, és a hízást meg el írtam. izmosítani szeretném. Köszönöm a válaszokat
2012. febr. 20. 23:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető, hogy alkatra inkább a boxer dominál benne, ők pedig nem túl izmost fajták...

Mozogj vele sokat!

2012. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 08:37

Ezt komolyan mondod?

Jó pár boxert láttam, amelyeknél csodálatosan látszott az izmok játéka a csillogó szőrzet alatt. Persze, nem abnormális izomzatról van szó.

2012. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Az amstaffhoz képest nem túl izmos a boxer. Erre írtam azt a kérdezőnek, hogy a boxer dominál benne és nem biztos, hogy nagyon izmos kutyája lesz.
2012. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!