Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyorsan segitdetek please....

Gyorsan segitdetek please. Mikor kell a kovetkezo oltas a kutyamnak?

Figyelt kérdés
a kenneltol vettem 3 napja egy staffit aki 3.5 honapos szuka..kulfoldon elek igy nem nagyon ertek az ilyenekhez.az egeszsegugyi konyveben az oltasoknal be van irva harom.az utolso 02.02.2012...es a feregtelenitesnel az utolso datum 13.12.2011.szinten harom van...nem tudok rajta kiigazodni.mikor kell mennem kovetkezo alkalommal?

2012. febr. 20. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
demit kapott eddig? ha van 3 parvo/kombináltja és megvan a veszettség elleni akkor csak a veszettség ellenit kell ismételni az orswzágtól függően fél éve/egy év múlva
2012. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyébként, ha kölyök a kutya, akkormost kéne menned, bemutatni az állatorvosnak,csináltatni egy alapcheck-et, megnézetni minden rendben van-e. És majd ő megmondja mikor kell menned legközelebb
2012. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire külföldön élsz, de én a helyi állatorvostól kérdezném, hogy náluk mi a szabályozás, meg mik a szokások. Nagy eltérések valószínűleg nincsenek, de sose lehet tudni.

Vagy kérdezd meg a tenyésztőt (akinek mondjuk eleve fel kellett volna világosítania ezekről, szerintem).

2012. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megveszed a kiskutyát majd másnap elmész vele az állatorvoshoz és megbeszélitek, hogy mi a teendő a továbbiakban. Legalábbis így kellene, ha már a tenyésztője nem adott semmi instrukciót.
2012. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat....most a laptop az olemben van es a kis szerelmem a fejevel turja le rolam.nem szereti ha nem vele foglalkozom :) sajnos csak egy het mulva tudom majd elvinni...remelem nem lesz semmi baj...a tenyesztorol meg annyit hogy csak a penz erdekli ot.
2012. febr. 21. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik, de ne hagyd, hogy a kutya irányítson. Ha nem vele akarsz foglalkozni, ne tedd, különben a fejedre nő, aztán jöhetsz ide kérdezősködni, hogy hogy lett a cuki szőrgolyódból akaratos és kezelhetetlen szörnyeteg.
2012. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!