Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Eddig az életem során 2 csau-csau és egy boxer kutyusom volt. (Most van a boxer) Neketek , milyenek voltak/vannak és mi a kedvenc kutyafajtátok, mi a véleményetek más fajtákról?
2012. febr. 21. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a családban volt 2 Berni pásztorunk, Németjuhász keverékünk, amit az utcáról fogadtunk be, volt Újfundlandink, egy mops aki most anyukámnál van. Az első saját kutyám jelenleg egy Francia bulldog. Minden kutyát szeretek, amelyik normálisan van nevelve. Egyik fajtával sincs különösebb bajom, inkább azt utálom, hogy hozzá nem értő emberek vesznek olyan kutyát amelyikkel nem bírnak és ezért mások szívnak, ha pl kiszökik a kutyájuk és másokat terrorizál. De mindegyik aranyos, ha egy kutya van a közelemben nem bírom ki, hogy ne dédelgessem meg egy kicsit. Amelyik annyira nem tetszik az a csivava. De vele sincs különösebb bajom. Én magamtól nem akarnék olyan fajtát, de ha találnék eggyet akkor biztos megtartanám, megszeretném. Nem tudom felsorolni, hogy melyikek tetszenek, mert szinte az összes! A Francia bulldogot azért válaszottam, mert az apukám azt mondta, hogy csak rövidszőrű kistestű kutya lehet a szobámban, nagyobb nem is férne el, mert elég pici a szobám, én pedig mindenképp azt akartam, hogy a kutyus mindig velem legyen. Aztán nézegettem a kistestűeket, és a francik tetszettek meg! =)

2012. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj én azt az egyik legszebb dolognak tartom, ha valaki az utcán élő elhagyatott állatkákat fogadja be. Még nem találkoztam ilyennel, de ha látnék egy ilyen kutyust biztos befogadnám. Azt hallottam hogy ezek az állatok nagyon hálásak. :) :))
2012. febr. 21. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

életem első kutyája egy bichon frise (még mindig velem van, 10 éves)


igazából én menhelyről akartam befogadni kutyust ,de anyumék mondták hogy nem tudhatjuk hogy mekkorára nő meg (panelba lakunk) mert ismerősöm járt úgy hogy azt mondták hogy max térdig érő kutya lesz ha megnő , hát nagyobb volt mint egy német juhász szóval ez is benne volt hogy anyumék nem engedtek onnan kutyát, egy másik ismerősőméknek meg nem kellett a bichon és ingyen megkaptuk, 1,5 éves volt akkor amikor hozzám került, nagyon szeretem és okos, mert nagyon gyorsan tanul trükköket még így 10 évesen is :)


nekem sincs különösebben más fajtával bajom ,csak mint ahogy az első írta hogy a gazdáik nem tudják nevelni őket..

de ha majd kertesbe költözök vagy ne adj isten a mostani kutyusom meghal akkor mindenféleképpen a menhelyről szeretnék befogadni egy kutyust,de minden álom egy német juhász :)

2012. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 drexike válasza:
nekem andoki ordasfarkasom van medveölő meg vagyok vele elégedve
2012. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!