Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek cuki a kutyám?

Szerintetek cuki a kutyám?

Figyelt kérdés
Szerintetek cuki a kutyám.Igaz korcs fajta nem tiszta fajtáú de szerintem nagyon cuki a kutyám.: [link]
2012. febr. 21. 14:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Aha szoktuk elengedni és sétáltatni kb egy héten 3 :)
2012. febr. 21. 17:26
 12/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nektek nem való kutya sajnos. Persze nem ismerlek, de a kép meg az elmondottak alapján bátran kimerem jelenteni, hogy nektek nem való kutya, inkább adjátok oda olyan családnak akik a kutya igényeit szem előtt tartják és ki is elégítik azokat. Nem rosszallóan mondom tényleg. Egy kutyát naponta legalább egyszer meg kell sétáltatni (1 óra minimum) még akkor is ha kertes házban lakik. És az sem mind1, hogyan sétáltatod, neked kell lenni a falkavezérnek, most nem írom le, hogyan mert az hosszú lenne :). Heti 3 séta édes kevés. A kutya ösztön állat, ki kell elégíteni az igényeit, ha ez nincs meg,(ami általában nem szokott meglenni), akkor kapunk egy rossz, kerítés rágó, fegyelmezetlen izgága kutyát. Ezért rágja a kerítést, meg az összes probléma ami van vele, ide vezethető vissza. És az összes probléma ami van a kutyával, az sajnos nem a kutya hibája hanem a gazdájé :P.
2012. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De ha nem való nekünk kutya akor szerinted milyen állat való nekünk?
2012. febr. 21. 17:43
 14/20 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, nem ismerlek titeket. :D. Meg én is csak a kutyatartásban, meg a kutyák viselkedésében vagyok otthon, a többi állatot ennyire nem ismerem, nem tudok mint mondani. De ha nagyon akarsz hallani vmit akkor mondom a macskát :D.
2012. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A macskákat meg én nem bírom :/ inkább jobban szeretem a kutyákat de ha tudni akarod hogy hol készült ez a kép [link] a régi házunknál de már onnan elköltöztünk nem rég és a kutyám már nincs megkötve és talán majd minden nap fogom sétáltatni
2012. febr. 21. 17:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Nagyon jó fej kutya, sokkal jobb körülményeket érdemelne.


Milyen állat való nektek? Nem tudom miért gondolják azt az emberek, hogy valamilyen állatot feltétlenül tartaniuk kell.

2012. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az elején még azt mondtad, hogy megvan kötve, mert rágja a kerítést, erre páran leoltottak, és most kijavítod magad, hogy de nincs ám megkötve mert elköltöztünk :D szegény kutya, nagyon aranyos, de ha már megkötitek,lehetne hosszabb láncon, futóláncon,vagy hogy hívják.
2012. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem hétvégén a közép spicc kutyám nekifutásból átugrotta a 2 méteres kerítést, egész hétvégén "játszottunk", hogy ő ki, mi vissza, mégse fordult meg a fejbe,hogy megkötöm láncra... inkább azzal töltöttük a hétvégét, hogy megcsináljuk úgy a kerítést, hogy ne tudjon kiugrani.
2012. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ház figyu azon nem gondolkodtarok h azért rág meg rongál mert nincs lefárasztva,gyanitom sosem viszitek sétálni.simán fel lehet huzni (nem milliokért) egy csirkehálot a kutya magasságábana ekrités belső oldalára-nemfog tudni elszökni sem rágni.Nem mindig az a megoldás ha láncra veritek,aknázzatok ki minden lehetőséget!
2012. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

De mondom nincs már láncon :) amúgy itt egy kép róla az új házunknál csak a lánc még az a kicsi lánc lóg a nyakörvén még azt kell leszednünk ha nem szaladgálna minden hová :)

[link]

2012. febr. 25. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!