Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatok már szervezett,...

Láttatok már szervezett, illegális kutya harcot?

Figyelt kérdés

Beszarás milyen beteg emberek vannak. Belefutottam ma egy ilyen videóba (teljesen véletlenül, a bully kuttáról kerestem infókat), kb. 10 másodpercig bírtam nézni.

Hihetetlen, hogy van, aki ezt élvezi.

Láttatok már ilyet? Ti mit gondoltok?


2012. febr. 21. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy aki ilyenre szánja a kutyáját,én őt bikák és vaddisznók közé engedném és küzdjön meg puszta kézzel velük,és nagyon remélem hogy nem marad ép csontja!

Nagyon sajnálom ezeket a kutyákat, és nagyon örülök annak hogy már büntetik aki ilyet hajt végre- és elkapják, mert a harci kutyékat erre tenyésztették ki, és régebben sajnos több volt mint most, bár most is előfordul sajnos! Én börtön büntetéssel itélném el őket, meg azzal amit leirtam az elején.

2012. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Videóba a neten én is belefutottam,de szörnyű látvány, szerintem a pitbullokat és egyéb ilyen fajtát ,vmi kötelezetséggel lehessen venni vagy nem tudom,régebben több volt az ilyen viadal,azért most már szerintem kevés van, de én pénz büntetést ,börtőnt adnék ilyeneknek,meg hogy örökre eltiltani a kutyatartástól..
2012. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jutott eszembe,hogy talán 2 éve volt egy eset, amikor egy család kb. 3 éves gyerekét martak halálra, később bizonyítottan harcra nevelt kutyák. Nagy port kavart az ügy mert a gyengeelméjü anyuka azt állította, hogy a Margitszigeten veszett el a gyerek és a fél ország kereste szegényt. Később kiderült, hogy a kutyák marták halálra és ez a szerencsétlen genetikai hulladék elásta valahol a saját gyerekét.

A nőt fölmentették!!! De az ügy folytatása is kiverte nálam a biztosítékot:


Volt egy riport egy reggeli műsorban is erről.

Akkor nyilatkozott az a férfi akihez bekerültek menhelyre a kutyák, hogy az egyik abszolute kezelhetetlen és veszélyes, etetni is elég gázos mert nekimegy bárkinek.

A riporter 2x is megkérdezte amit ezek után mondott a pasas, mert nem jól hallotta: valóban visszakaphatja a tulajdonos a kutyát a bíróság döntése alapján!!!!!


A folytatást sajnos nem tudom, de ha ez az egész ügy így zárult le akkor valami oltári nagy baj van ebben az országban!

És ez is egy kutyaviadal hozadéka!!!

2012. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Gondolom egy pakisztáni vagy afgán videót láttál, ott meg legális.


Ha meg tudod, hogy a bully kutta milyen fajta, akkor meg mit csodálkozol egy ilyen videón? Ez kb. olyan mint mikor valaki jelentkezik qrvának és csodálkozik ha b@szni kell a pénzéért.

2012. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Kedves hármas számú válaszoló, egy harcra nevelt kutyának az emberrel szemben totál közömbösnek kellett lennie.


Ugyanis benn a pitben egyrészt nem volt szabad megosztania a figyelmét, mert a másik kutya kicsontozza, másrészt meg a kutyákon kívül ott van a két handler meg a bíró.


A harmadik meg az, hogy gyerekeket martak halálra már olyan kutyák is, amelyeket nem kutyaviadalra neveltek. Pl. német dog...

2012. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Látom roppant járatos vagy az efféle témában:(


Egyébiránt tényeket írtam nem találgattam. Nem az volt a kérdés, hogy harci kutya bántotta e vagy nem.

Ha megnézed a riportot a pasas szépen elmondja, hogy milyen felszerelés és környezet láttán jutott erre a megállapításra.


Mindegy, az ilyen alakok is hasonlóan fogják végezni mint a kutyájuk!!!!

2012. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"....egy harcra nevelt kutyának az emberrel szemben totál közömbösnek kellett lennie."


Igen, többek között ezért rettegnek némely kutyások az ilyen gazdásoktól, ezért -is - van oly sok előítélet, és aki pusztán állatszeretetből tart ilyen kutyákat szív!- mert az emberrel közönyös, de szerencsétlen más kutyára meg ráugrik.

2012. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"Látom roppant járatos vagy az efféle témában:("


Baj? De látom téged a tények nem nagyon zavarnak meg a tisztánlátásban...


"Egyébiránt tényeket írtam nem találgattam. Nem az volt a kérdés, hogy harci kutya bántotta e vagy nem.

Ha megnézed a riportot a pasas szépen elmondja, hogy milyen felszerelés és környezet láttán jutott erre a megállapításra."


De olyat nem állapított meg hogy azért tépte szét a kisgyereket mert harcra nevelték. Erre írtam hogy ahhoz hogy egy kutya széttépjen egy kisgyereket, nem kell hogy harcra neveljék, lásd pár éve az a malamut.


"Mindegy, az ilyen alakok is hasonlóan fogják végezni mint a kutyájuk!!!!"


Miért, hogy végzi a kutyájuk?

2012. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Igen, többek között ezért rettegnek némely kutyások az ilyen gazdásoktól, ezért -is - van oly sok előítélet, és aki pusztán állatszeretetből tart ilyen kutyákat szív!- mert az emberrel közönyös, de szerencsétlen más kutyára meg ráugrik."


Nem kell a más kutyával közel menni hozzá és meg van oldva. Gondolom az ilyen kutyát tartók - és most az értelmes emberekről beszélek - nem véletlenül sétáltatják a kutyáikat pórázon, csak tudod nagyon sokszor a másik kutyát tartó az idióta, mert amikor szól neki az ember hogy nem kéne a kutyáját odaengedni, akkor megy vissza a válasz, hogy de ez nem bánt meg hogy csak játszani akar.

2012. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

..gondolom akkor elhagyatott helyeken sétáltatsz és nagyon figyelsz arra, hogy még véletlenül se történjen baj igaz?


.....én most egy ilyen kutyatartóval beszélgetek?!

2012. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!