Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Budapesten diszplázi...

Hol lehet Budapesten diszplázia szűrést csináltatni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

tenyésztéshez kell, vagy csak ellenőrzés képen?

Némely fajtánál meg van adva az elfogadott állatorvosok neve.

2012. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Akiteki ***** válasza:

Bárhová, ahol van röntgen. Tizenezer.

Ha hivatalossá akarod tenni az eredményt, akkor az ortopédiai egyesület honlapján fenn van az elfogadott állatorvosok neve.

2012. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezeknél az állatorvosoknál biztosan:


[link]


Az árat tőlük kell megkérdezni. Az altatás 3e-10e Ft testsúlytól függően, egy felvétel 3e-5e Ft, HD-hez 1 felvétel kell, ED-hez 4... Ha bírálat is kell az 3e, ha igaz...

2012. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nj pl nem az orthopédiai egyesületnél bíráltat.
2012. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Akiteki ***** válasza:
Tökmindegy, mert én meg sehova nem küldöm bíráltatni, de a felsorolt orvosok egészen biztosan meg tudják csinálni.
2012. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz Budapesten? Milyen célra kell a felvétel? magad megnyugtatására, vagy tenyészszemléhez? azért nem mindegy ám ki csinálja. ha nincsenek rendesen kihuzva a lábak, meg ferde a kutya, érdekes eredmény lehet.
2012. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3 és fél éves golden retriever kutyáról van szó. Versenyszerűen agilityzik és csak a saját magam megynyugtatására kell(páran azt mondták furán ugrik és én is észrevettem pár hete).

Eddig Diószegi Zoltánnal beszéltem, ő 20ezret mondott. Csak be akartam szerezni pár infót mielőtt bárhova is mennénk.

Óbudán lakom, de Budapesten belül bárhova elmennék.

2012. febr. 27. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Menj el Dr. Makai Péterék rendelőjébe, XVI. kerület Szlovák ut. Ő szintén tagja a Bizottságnak, és nem 20 e a röntgen. Én azt kicsit soknak tartom. Ráadásul ő meg is mondja neked, hogy jó-e vagy sem. Gondolom csak ezt szeretnéd tudni.


Dr. Makai Péter:

Minivet Állatorvosi Rendelő Budapest, Szlovák u. 108.

Nyitva tartás: minden nap 8-20-ig

Tel.: 06-1-405 24 77

E-mail: minivet00@gmail.com


És itt a dokik listája is.


[link]

2012. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden versenyző kutyát csak orvosi papírral engednék versenyezni.

Bármilyen kutyás sportról is legyen szó.

2012. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Az előző kommenthez: ez nem igaz, mi már 2 éve versenyzünk és nem volt szükséges, most sem az, csak a saját magam megnyugtatására szeretném megcsináltatni.

2012. febr. 28. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!