Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismer valaki házi gyógymódot...

Ismer valaki házi gyógymódot fulfájás ellen?

Figyelt kérdés
A kutyám,kb. 1 hete gyakran rázza a fejét,megnéztem a fuleit,kissé sebes,valami készítmény létezik ami ilyen esetben használható?

2012. márc. 1. 19:12
1 2
 1/12 Woow ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem vidd állatorvoshoz, és érd el hogy ne vakarja a fülét. gyógymódot nem tudok, bocsi. :(

2012. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
állatorvoshoz nem szivesen viszem,nálunk az állatorvos nagyon az anyagiakra megy.
2012. márc. 1. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
vegyél kövirózsát virágboltban szerintem van vagy max. gyógynövényboltban az egyik "szirmát" szedd le a növényről törd meg majd a benne lévő folyadékot csöpögtesd a fülébe ( nekem amikor kicsi voltam sokat fájt a fülem és a mamám mindig ezt használta és bevált kutyáknál is befog szerintem mert ez nem gyógyszer egyszerűen csak gyógynövény )
2012. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Be is van belül dagadva a füle ?

az én kutyám nagy fülfájós volt, mindig be volt gyulladva a füle, írtak fel neki antibiotikumos fülcseppet, de egy idő után hozzászokott ... mosd meg neki kamillás vattával, de ne folyjon a fülébe és ne nyúlj bele ! Ami jó szokott lenni a kövirózsa csepp, ha jól tudom 1200 Ft körül van, de sokan a reszelt vöröshagyma levére esküsznek... azért azt mindenképp derítsd ki, hogy mitől lehet sebes , miért vakarja ..

2012. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vidd egy másik állatorvoshoz.
2012. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Hajrá... Cseppents kövirózsát, hagyma levét, stb. Van még biztos sok más házi praktika. Aztán, amikor a genny a kutyád fülét felzabálja, úgyis csak egy belsőfül írtásra kell menned az orvoshoz. Na, az igaz, annak húzós ára van.

Ha a doktor nálad lehúzós, keress másikat. A sebes fül azt jelenti, a kutya vakarja már. Egyetlen vizsgálatot sajnálsz tőle? Nem sok becsülete van nálad a kutyának.

2012. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat!az elozo kutyámat,állatorvos kezelte,naponta eljárt,injekciózta 2 hétig,alkalmanként 10-14 euroért,nem javult az állapota,elvittem 1 másikhoz,aki megállapította meg kell operálni,megoperálta 240 euróért,harmadnapra elpusztult.
2012. márc. 2. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, ami az előző kutyáddal történt. De ő is a fülével volt kezelve? Attól pusztult el? Nehéz valóban rendes orvost találni. Úgy veszem ki az írásodból, nem Magyarországon élsz?
2012. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy valami belement a fülébe :(

ha valóban be van neki gyulladva, akkor fáj is neki, illetve, ha a fültőnél megnyomkodod, persze mértékkel, akkor tocsogni fog , mármint a genny benne, és ha fáj neki, nem is fogja engedni !

2012. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem látszik,hogy nagyon fájdítsa,csak rázza,a fejét,elég gyakran,nem is vakarja.Az elozo méhrákban pusztult el.
2012. márc. 2. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!