Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kölyök, ma került...

5 hónapos kölyök, ma került hozzám, rossz környezetből hoztam el. Be is oltattam, Vanguard Plus CPV-t kapott. Vihetem sétálni, vagy kutyák és egyéb állatok közé?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem volt benne más oltás, legalább két hetet, 10 napot várj az idegen kutyákkal. Addig úgy is az kell neki jobban, hogy megszokja az új gazdáját, otthonát.
2012. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs más oltàsa, csak ez az egyetlen, amit ma kapott.
2012. márc. 2. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha túlélte a rossz környezetet,erős kiskutya. Azért még csak rövid sétára menj vele és ne kezdjetek más kutyákkal bandázni. Az oltás 10-14 nap alatt éri el a hatását.
2012. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sétálni viheted, de ne nagyon találkozzon se más kutyákkal, se más kutyák ürülékével, ha lehet. Eddig valószínű olyan helyen volt, ahol nem voltak jelen komolyabb betegségek, de nálatok éppenséggel lehetnek, úgyhogy pár hétig még csak óvatosan vidd.
2012. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. A doki azt mondta, hogy 3-4 hét múlva elég lesz megint oltani, és akkor elég is lesz, mert eléri a 6 hónapos kort.

Mellette nekem még vannak kutyáim, őket azért vihetem sétálni? Nem kell attól tartanom, hogy behoznak valami vírust az utcáról, és elkapja a kicsi?

2012. márc. 3. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kell is, az ellen nem tudsz sokat tenni. Na meg a kutyáid se hoznak be több szutykot, mint te a cipődön.
2012. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!