Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak úgy kaphatok kutyát, ha...

Csak úgy kaphatok kutyát, ha kint lakik és nem piszkít a fűre! Valaki mondana valamit ennek megelőzéséről? (fűre piszkítás)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha tudtok, segítsetek légyszi!

Lehetne kutyám, de csak úgy, ha kint tartanám és nem piszkítana a fűre! Meg lehet erre tanítani? Ha igen, hogyan? Ha van, akkor írjátok le! Ha túl hosszú a válasz, küldjétek el e-mailbe: benczevirag16@indamail.hu

Előre is köszi a választ!!!



2012. márc. 3. 15:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, :) hát, nem tudom még nézelődök a pisivel kapcsolatban....
2012. márc. 3. 16:37
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Virág, én elhiszem, hogy nagyon szeretnél kutyát. A gond ott kezdődik, hogy amit kérnek az gyakorlatilag kivédhetetlen. És nem csak a pisi-kaki kérdésről van szó. Hanem arról is, hogy vannak károk, amik egy kutyával gyakorlatilag együtt járnak. Elrágott papucs, locsolótömlő, kiásott gödrök, tönkretett virágok, megrágott tuják.... Mivel úgy tűnik a szüleidnek nagyon fontos a kert, nem hiszem, hogy ezeket a dolgokat ők tolerálni fogják. Ezért írtam azt, hogy (bár biztosan nehéz lenne neked, de) jobb lenne, ha nem menne oda kutya.
2012. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az utolsó válaszolóval!
2012. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Napi 3-4 hosszabb séta.

De pisilni akkor is fog a kertben, és nem egy helyre. És ez ellen semmit nem lehet tenni.

2012. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
0%
Vagy kösd meg a kutyát,és csak oda tud piszkítani,amíg elér a lánc. de ha ez sem megy akkor ajánlom ezt az oldalt: [link]
2012. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nagyon vicces volt az utolsó komment, gratulálok. Amint látod csöppet sem volt használható a válaszod. Én ezt teljesen komolyan kérdeztem, az ilyen tökfejek meg maradjanak inkább csendben, mert ebből csak az látszik, milyen alacsony az IQ szinted. Most komolyan, ha nem veszed komolyan minek jössz ide? Röhög a vakbelem is, nagyon jó poén volt. Mellesleg inkább próbáld ki te, meglátom mennyire fog segíteni a dolog. Vidd innen a kommentjeidet a drágalátos poénkodós társaiddal együtt.
2012. márc. 9. 14:03
 17/21 A kérdező kommentje:
És ha nem tudnád, akár poénkodtál akár nem, a kutyát tilos kikötni. Én meg ajánlom neked a www.nagyonvicces.akaroklenni.denemvagyokaz.hu oldalt.
2012. márc. 9. 14:07
 18/21 A kérdező kommentje:
Látom, a legtöbb ember innen semmit nem tud a kutyákról. Egyébként már utánanéztem és millió megoldás jött ki, csak szólok. Tudjátok, létezik a "szoktatás" szó, meg az "alom" nevezetű dolog, aki tt nagyon vicceskedett. Rá lehet szoktatni a kutyát, ha akarjuk...
2012. ápr. 20. 19:32
 19/21 anonim válasza:
Kérlek majd vissza írsz ha sikerült?
2012. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Persze, de egyelőre még sajnos nincs kutyám, mert nem tudom hogy kell rászoktatni a betonra PISILÉSRE. Itt h*lyéskednek ezek a kretének nekem meg addig nem lehet kutyám. Mindegy, ha nem akartok segíteni ne segítsetek, vicceskedvűek /kedves plüsskutyás és ebneveldés hozzászóló/. Pff...
2012. máj. 17. 14:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!