Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás kimaradás? Többi lent.

Oltás kimaradás? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tavaly kimaradt az oltás. És most akarom elvinni. Az állatorvos nagyon ki lesz akadva? Volt már aki így 1éves kimaradás után vitte el?

Köszi előre is :)


2012. márc. 3. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem fog kiakadni. Ismerek olyat, akinél előfordult, hogy kimaradt egy oltás, semmit nem szólt az állatorvos.

2012. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Remélem, most se lesz :)
2012. márc. 3. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog szólni érte az állatorvos.
2012. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 2009-ben volt utoljára oltása úgy h inkább az 2elveszett az oltásiköny" megoldást alkalmaztam...
2012. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig mondja, hogy három évig érvényes a veszettség elleni oltás, úgyhogy felesleges oltani, de persze minden évben beoltatom.
2012. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Elfelejtettem beoltatni az egyik kutyámat. Már 6 hónapja kellett volna. Ráadásul mikor észrevettem és sos kellett, mert vonatozni készültünk, az én orvosom nem rendelt, egy másikhoz vittem. Annyit mondott nevetve: Kicsit elkésett.

H pótolod a hiányosságot, nincs gond, akkor kell aggódni, ha elkap a rendőr és nincs oltás.

2012. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!