Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Az urulekeves (koprofa...

Fontos! Az urulekeves (koprofagia) elleni gyogyszer bevalt mar valakinek?

Figyelt kérdés
Az allatgyogyszertartban ajanlottak,es az orvosom is ezt a gyogyszert ajanlotta.Meg mielott megvennem,erdekelne,hasznalta e mar valaki,es bevalt e?tenyleg 2 het napi adasa utan megszunik a problema?mert azert vagyok szkeptikus ezzel kapcsolatban,mert azt irja hogy ez olyan fogyamatokat valt ki a belben,amely miatt nem lesz izletes,stb a szeklet a kutyanak.Ez idaig ok is,de mi van utana,miutan mar nem adom a tablettat?es ha ujra ''jo szagu'' lesz a szeklete,mert a tablettat nem kapja,akkor nem kezdodik ujra az egesz?mert mi a garancia hogy leszokik ennyitol?Legyszi irjatok,aki tapasztalta.Elore is koszi.

2012. márc. 4. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszerezni kell a kutyát, hanem letiltani róla. Ennyire egyszerű.
2012. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerinted ha nem probaltam volna sikertelenul,akkor folyamodnek ehhez?sajnos az idosebbik kutyamtol a fiatalabbik eltanulta,es keptelenseg leszoktatni rola.Ha nem latom csinalja.Az orvosom ajanlotta hogy probaljam ki ezt a gyogyszert.

Az idos kutyamat ket eve fogadtam be,kb 10 evesen.O valoszinuleg ezt csinalta mindig,tehat nem tudom ilyen idosen hogy lehet rola leszoktatni.Mivel masik fiatal kutyam mindent tole les el,azt hiszi ugy kell,utanozza es mar o is raszokott.

2012. márc. 5. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell minden kutyát leszoktatni. Kitartás kérdése az egész.
2012. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!