Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kan kölyök Szegede...

Németjuhász kan kölyök Szegeden és környékén?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy Csongrád megyében nagyon nehéz németjuhász kölyköket találni, így érdekelne, hogy valaki tudna-e ismerőséről, akinél most születtek nemrég, vagy már március végefelé el lehet-e őket vinni? Tudom, hogy nem ez hirdető, de már 2 hónapja kutatok és eddig kb hármat találtam, ebből 2-nál nem voltak kanok, a 3.nál meg mire felvettem velük a kapcsolatot, már le voltak foglalva a kölykök. Kb. 4-8 hetes rajzos kan kutyus érdekelne, ennyi a kritérium. Nem kell nemes vérvonal meg törzskönyv, csak házőrzésre lenne és persze a család kedvencének. Kérlek segítsetek!
2012. márc. 6. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsen!

De egy kutyáért megéri akár a világ végére is elmenni!

Nem?

Itt vannak kenelek: [link]

[link]

Ennyi!!

2012. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát neked egy tökmindegy milyen szar idegrendszerű, beteg, diszpláziás kutya is megfelel. A lényeg, hogy élő riasztó berendezésként funkcionáljon. Ezesetben bármely hirdetőoldalon találhatsz ilyeneket dögivel!


Vagy menj ki a Tappancshoz és vigyél haza egy házörzőnek való gazdátlan kutyát, azzal valószínűleg jobban jársz!

2012. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Déliapróban van egy csómó.
2012. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyeske. Köszönöm a kennelről a linket.

Ketteske ha megnyugtat az a helyzet, hogy ahogy te mondtad: "tökmindegy milyen szar idegrendszerű, beteg, diszpláziás kutya" -> ki lesz ivartalanítva és legalább így is megmentünk egy olyan kutyát , ami a menhelyre kerülne, ha más nem fogadná be. De azért igencsak kulturáltan tudtál válaszolni... ezt köszönöm, legközelebb kérlek válogasd meg a szavaidat. És mivel én csak megbízott vagyok így nekem kell más kritériumaihoz igazodnom és nem neked. Így nekem is nehéz. Főleg hogy ha rajtam múlna, ahogy az első emberke is mondta, a világ végére is elmennék érte, és minden pénzt megérne egy törzskönyves fajtatiszta kutya, mert nekem eddig csak ilyen kutyáim voltak. Arról meg nem tehetek, hogy vannak olyan emberek akinek csak riasztónak kell és persze a család barátjának. Elnézést ezért. Gondold át mielőtt leszólsz valakit, hogy van-e okod.... További szép napot az egyeskének.

2012. márc. 8. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy nem neked kell, azért ezeket elmondhatod a "megbízódnak" is!


Üdv: A ketteske

2012. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!