Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus lenne a...

Milyen fajta kutyus lenne a legmegfelelőbb nekem? (kizárólag választ kérek nem kötekedést)

Figyelt kérdés

Venni fogok egy kiskutyust. Jó , oké minden rendben. De milyen fajtát ? Olyannyira bele merültem ebbe a kutyázásba hogy szeretném szépségversenyekre vinni , szóval valami hosszú szőrű pamacsot szeretnék. Max. 30cm lehet a marmagassága mert panelházban lakom. Nagyon szeretném ha olyan kutyus lenne akinek nem csak fehér lehet a szőre hanem pl. fehér fekete. Hasonló kutyust szeretnék mint a máltai csak nem fehérben hanem fehér feketében. Anyukám régen kutyakozmetikus volt , így eltanultam tőle a hatalmas szőrzuhatagok elegánssá varázsolását . Minden nap min. 3 eü. séta + ha kell akkor kinti labdázás meg ilyenek és más kutyákkal való játék.

Szeretném ha könnyen tanítható lenne , hosszú szőrű ne csak fehérben , barátságos és nem hatalmas a mozgásigényű kutyus lenne akinek elég a 3-4 séta egy nap. Sokat játszanék vele meg minden. Természetesen tenyészőtől venném meg , az ára nem gond elég jól élek. De azért legyen 100-200 e. ft körül. Tapasztalatok is érdekelnek és képek is !!! Előre köszi!!!!



2012. márc. 7. 12:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Powder puff ?

[link]

2012. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%
Én a sheltie-t ajánlom.
2012. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Cavalier King Charles spániel
2012. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Hát a Powder Puff az olyan mint a kínai kopasz kutyus. Arcra azért nem tettszik.

A sheltievel meg az a bajom hogy nem fekete fehér.

Egyébként mind a kettő szép kutyust. De a továbbiakban szeretnék egy kicsit hosszabb válaszokat képpel , meg ilyesmivel.

2012. márc. 7. 12:41
 5/35 A kérdező kommentje:
Cavalier King Charles szintén nem fekete fehér és nem hasonlít a máltaira :( Nem létezik olyan kutyus ami olyan mint a máltai csak fekete fehér színű ? :(
2012. márc. 7. 12:41
 6/35 anonim ***** válasza:
shih tzu?
2012. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
A sheltie létezik fekete-fehérben csak ritka! [link]
2012. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
igaz az nem fekete fehér.vagy havanese
2012. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Shi-Tzu. Olyan édes. (: Lehet ő lesz ha nem találok olyan fekete fehér máltai szerűséget :) Valaki tud róla valamit ha van neki ilyen kutyusa ? Kép?
2012. márc. 7. 12:43
 10/35 anonim ***** válasza:

Fekete-fehér cavalier


[link]

2012. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!