Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell egy...

Milyen felszerelés kell egy husky kutyának?

Figyelt kérdés
Mit kell neki vegyek,ami fontos számára? Pl. póráz stb.

2012. márc. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az attól is függ, hogy mit szeretnél vele csinálni, de eleirom, hogy az én kutyámnak milyen felszerelései vannak, hátha segit.:)

Van két pórázom, de ebből elég egy is.:D, egy fojtós nyakörv, szij nyakörv, sétáltató hám, rendes húzóhám, szájkosár(csak utazáshoz), fésű, amivel a fedőszőrt szedem le, és van egy fogas fésű amivel az aljszőrt, fém tálak, labdája is van csak nem érdekli.xD

Majd még akarok venni egy flexit, 8 méterest, vagy nem is tudom mekkora a legnagyobb méret...

2012. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bíztos hogy szükséged lesz egy nyakörvre..mivel nagytestű kutya és elég masszív én a bőrt ajánlom.Ha nagyon rendetlenkedik séta közben akkor esetleg a folytós nyakörv de nem az a brutál tüskés,aztán egy póráz(én jobban szeretem a sima rövidet,ha a kutya megtanul visszajönni akkor úgyis el lehet engedni egy ara kijelölt vagy alkalmas területen).Szájkosár is fontos ha utazgatni szeretnél vele mert nélküle sehova nem engedik fel.Egy vizes edény és egy kajás edény,érdemes venni neki egy kutyakefét is mert amikor vedlik meg alapvetően néha néha át kell fésülni és egy sampon is ami azért elég sokáig kitart és néhány gumijáték hogy ne a bútort,cipőt egyéb dolgot rágjon meg és sztem érdemes beszerezni egy klikkert is amivel könnyen meg tudod tanítani neki az alap vezényszavakat ami nagyon meg tudja könnyíteni a mindennapokat :)
2012. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb, hogy olyan helyről vedd a kutyát, ahol válaszolnak az ilyen kérdéseidre.
2012. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!